Gamepower Ogre RGB kırmızı Switch alınır mı?

Bütçe
300-350

xraidesu

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, gören varsa bilir. Eski ekran kartımı satacağım ve ondan gelen paranın bir kısmı ile kendime yeni bir klavye almak istiyorum. Blue Switch'imin sesi artık beni tam anlamıyla rahatsız etmeye başladı ve boşluk tuşu sıkıntılı. Ayrıca geceleri vs. bilgisayardayken sadece beni değil diğerlerini de rahatsız ediyor. Bende bundan dolayı sesini daha çok sevdiğim ve daha az ses çıkaran Red Switch klavyelere yönelmek istedim. Ekran kartımı satabilirsem dediğim gibi bu tarz bir şey almak istiyorum. Sizce Gamepower Ogre RGB alınır mı? Alınmayacağın düşünenler varsa o fiyat aralığında daha iyi olduğunu düşündükleri bir klavye önerebilirlerse çok mutlu olurum.

Forumda çok konu okudum.Gamepower,JD,Rampage ürünleri önerilmiyor.

Forumda çok konu okudum. Gamepower, jd, Rampage ürünleri önerilmiyor.

Hocam Trust GXT890 beğendim fakat benim kasa'mdan ve mouse'mdan kırmızı ışık çıkıyor. Ben kırmızı rengi sevdiğim için klavyeyi de kırmızı olarak ayarlamak istiyorum. AOC GK500'ın yazılımı var fakat biraz pahalı, acaba gxt890'ında rengini ayarlayabileceğim bir yazılımı var mıdır?

Hocam Trust GXT890 beğendim fakat benim kasa'mdan ve mouse'mdan kırmızı ışık çıkıyor. Ben kırmızı rengi sevdiğim için klavyeyi de kırmızı olarak ayarlamak istiyorum. AOC GK500'ın yazılımı var fakat biraz pahalı, acaba gxt890'ında rengini ayarlayabileceğim bir yazılımı var mıdır?
Evet var.RGB olduğu için yazılımından her tuşa özel bir renk atayabiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben sabah Trust GXT 890 Cada aldım.Fakat düşünüyorum hâlâ siparişi iptal edip GK500 mü alsam diye.Sizce hangisi daha uzu ömürlü olur? Bilek desteği çok önemli değil sadece farkı oysa.
@TÇB

Evet var.RGB olduğu için yazılımından her tuşa özel bir renk atayabiliyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben sabah Trust GXT 890 Cada aldım.Fakat düşünüyorum hâlâ siparişi iptal edip GK500 mü alsam diye.Sizce hangisi daha uzu ömürlü olur? Bilek desteği çok önemli değil sadece farkı oysa.
@TÇB
Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı