GamePower Ogre vs Calypso

Hangi klavyeyi 2-3 yıl rahat bir şekilde kullanırım

• Oy verenlerin toplamı
    13
Öncelikle merhabalar. Ben yaklaşık 1 aydır Gamepower Ogre Red Switch kullanıcısıyım. Ve Red Switch olsa da o mekanik hissini alabilirsiniz. Ayrıca bu fiyatta deri bilek desteği olan klavye bulmak çok zor, bilek desteği gayet rahat ve kullanışlı, o yüzden ogre modelini tavsiye ederim.

Biraz saçma bir yere çekiyor olabilirim konuyu fakat size bir sorum olacaktı. 2. ayınız oldu sanıyorum klavyenin - ve + yönlerini söyleyebilir misiniz? Ayrıca deneyimlerinizi de anlatabilir misiniz?

500 TL Trust'a vermem deyip Gamepower'a güveniyorsunuz. Siz bilirsiniz zorlayan yok.
Her ne kadar memnun olan varsa memnun olmayan sayısı daha çok.

Her markada olan şeyler değil mi bunlar? Kendi açımdan şunu soyleyebilirim ben de Logitech'e artık güvenmiyorum çünkü 3 mouse aldım 3'ü de 3. ayı göremeden bozuldu. Sorun da şu asla sinirden bir yerlere vuran bir tip değilim ve günde 3 saatten fazla bilgisayarda duran biri de değilim. SteelSeries Rival 300 aldım şu anda gayet memnunum. (Dediğim olay 3-4 sene öncesine dayanıyor)

Asla Gamepower - james eşek firmalarını önermiyorum. Çok kalitesiz ürün koyuyorlar üstüne adamların Türkiye'de kendi servisi bile yok. Tamam servisi bile geçtim Google'a yazınca marka olarak bile bir şey çıkmıyor.

Her markada olan şeyler değil mi bunlar? Kendi açımdan şunu soyleyebilirim ben de Logitech'e artık güvenmiyorum çünkü 3 mouse aldım 3'ü de 3. ayı göremeden bozuldu. Sorun da şu asla sinirden bir yerlere vuran bir tip değilim ve günde 3 saatten fazla bilgisayarda duran biri de değilim. SteelSeries Rival 300 aldım şu anda gayet memnunum. (Dediğim olay 3-4 sene öncesine dayanıyor)

Tamam her markada olabiliyor fakat bu Gamepower'da yüksek derecede fazla. Şansını yükseltmek için markalara yönelmek daha mantıklı. Bir sıkıntı olduğunda en azından kaliteli bir servise ulaşırsın.

Geri
Yukarı