Gamepower Ogre vs Gamepower Warlock vs Rampage KB-R96

Bütçe
300TL altında veya 400TL civarında

YavuzSelim18

Picopat
Yer
Yeni yeni Python öğrenmeye başladı :D
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Klavye bakıyordum ama piyasa karışık. Ve 300TL civarında bunlar var. GamePower Ogre GamePower Warlock. Bütçe artarsa Rampage KB-R96 Ultimate Rampage Hydra R6 Plus bunlar var. Sizce hangisi alınmalı? Gamepower tarafında hangisi iyi ve Rampage tarafında hangisi iyidir? Hepsinin özellikleri benim için çok uygun. Sizce daha makul fiyatlı bunlardan daha iyisi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisininde bilek desteği yok. Orda ikisinin özellikleri beni için çok uygun yazdım. Eğer anlamadıysanız bilek destekli, rainbow veya RGB, mekanik isterim.
Bilek destekleri 20-30 liraya bulunabilir sırf bilek desteği var diye 300 liranızı merdiven altı ürünlere vermeyin,dediğimiz ürünler çok daha kalitelidir.

Bilek desteği yok. Benim için önemli. Ve Rampage, Gamepower dan kaçarsak ne alıcaz. Zaten son zamanlarda bu klavyeler öneriliyor.
Bilek destegini harici olarak alabiliyorsunuz, Trust 40TL civarina satiyor. Bilek destegi yuzunden sorunlu klavye alip duzgun calisip calismayacagi hakkinda kumar oynamanizi onermem fakat sansiniza guveniyorsaniz alabilirsiniz.

Bilek destekleri 20-30 liraya bulunabilir sırf bilek desteği var diye 300 liranızı merdiven altı ürünlere vermeyin,dediğimiz ürünler çok daha kalitelidir.
Merdiven altıysa nasıl satılıyor? Büyük şirketler bunu satıyor. Çoğu youtuber bunları inceliyor ve çoğu kişi alıyor. Kanıtı göster merdiven altı olduğunun.
Bilek destegini harici olarak alabiliyorsunuz, Trust 40TL civarina satiyor. Bilek destegi yuzunden sorunlu klavye alip duzgun calisip calismayacagi hakkinda kumar oynamanizi onermem fakat sansiniza guveniyorsaniz alabilirsiniz.
Mesela Hydra klavyede mıknatıslı ve kolay kullanılır. Ve benzer özellikleri var. Hocam kanıt gösterin merdiven altı olduğunun bizde inanalım. Lütfen kullanan kişiler yorum yapsın.

Geri
Yukarı