Gamepower Ogre vs Gamepower Saber vs Rampage KB-R81

2.El ürün tercih etmiyorum doğrusunu söylemek gerekirse ve 0'ı da bütçemi geçiyor ondan dolayı bu 3'ünü düşünmeye başladım
Üçünü de aklınızdan silin. Kötü ve sorun çıkartacak klavyeler. Gamepower'ın klavyelerinden sadece Calypso alınabilir. Fullsize olarak yakın bütçede en mantıklı klavye o. Ayrıca ikinci el sayılmaz zaten bahsettiğim klavyeler. Fiyatı düşünce stokladılar, kapalı kutu diye belirttim ama dikkatli okumadınız herhalde.

Üçünü de aklınızdan silin. Kötü ve sorun çıkartacak klavyeler. Gamepower'ın klavyelerinden sadece Calypso alınabilir. Fullsize olarak yakın bütçede en mantıklı klavye o. Ayrıca ikinci el sayılmaz zaten bahsettiğim klavyeler. Fiyatı düşünce stokladılar, kapalı kutu diye belirttim ama dikkatli okumadınız herhalde.

Peki hocam sizce Redragon K565R-1 Rudra alınır mı? Çünkü farklı konular ve kaynaklara baktım sonrasında ise en olumlu olarak bu klavyeyi buldum herkes onaylıyor.

Peki hocam sizce Redragon K565R-1 rudra alınır mı? Çünkü farklı konular ve kaynaklara baktım sonrasında ise en olumlu olarak bu klavyeyi buldum herkes onaylıyor.

Hocam bütçenize en uygun klavyeleri söylüyoruz hala farklı klavyeleri soruyorsunuz bu fiyata en iyisi bu MZ60 da Gateron Switch'ler kullanılmakta daha uzun ömürlü Outemu o kadar iyi değil.

Peki hocam sizce Redragon K565R-1 Rudra alınır mı? Çünkü farklı konular ve kaynaklara baktım sonrasında ise en olumlu olarak bu klavyeyi buldum herkes onaylıyor.
Söylediklerimden daha kötü bir klavye. Sıfır olarak Calypso tercih edin ya onun yerine? Mizar MZ60 ve HK Gaming GK61'i kıyaslamaya değmez. Çok daha iyi klavyeler zaten. Ama siz bildiğinizi okumaya devam ediyorsunuz.

Hocam bütçenize en uygun klavyeleri söylüyoruz hala farklı klavyeleri soruyorsunuz bu fiyata en iyisi bu MZ60 da Gateron Switch'ler kullanılmakta daha uzun ömürlü Outemu o kadar iyi değil.

Blue Switch istediğimi belirtmiştim (Mizar MZ60'ın var),ayrıca numpad kısmına alışık olduğumdan dolayı bir köşeyede gerek ve klavyenin Türkçe Q klavye olması gerekiyor. En uygun olarak bunları bulabildim (Calypso da tercihimde) ve ayrıca 2.el sitelerinde kapalı kutu 0 mizar ve hk Gaming klavyelere baktım modellerinin Türkçe Q özelliği yoktu. Zaten bu ürünleri F/P bazında değerlendirildiği için daha uygun fiyatlı gördüm. Her ne kadar 850 TL bütçem olsa da biraz daha sınırlamak istedim sadece.

Blue Switch istediğimi belirtmiştim (mizar MZ60'ın var),ayrıca numpad kısmına alışık olduğumdan dolayı bir köşeyede gerek ve klavyenin Türkçe Q klavye olması gerekiyor. En uygun olarak bunları bulabildim (Calypso da tercihimde) ve ayrıca 2.el sitelerinde kapalı kutu 0 mizar ve hk Gaming klavyelere baktım modellerinin Türkçe Q özelliği yoktu. Zaten bu ürünleri F/P bazında değerlendirildiği için daha uygun fiyatlı gördüm. Her ne kadar 850 TL bütçem olsa da biraz daha sınırlamak istedim sadece.

Boyutu sıkıntıysa Calypso'ya da numpadsiz klavyeye alışırım dersenizki ben hemen alıştım 100TL daha ekleyip TKL olan Blitzwolf alabilirsiniz bu klavye hakkında forum:BlitzWolf BW-KB2 693TL

Geri
Yukarı