Gamepower Ogre vs Gamepower Warlock vs Rampage KB-R96

Bütçe
300TL altında veya 400TL civarında
Merdiven altıysa nasıl satılıyor? Büyük şirketler bunu satıyor. Çoğu youtuber bunları inceliyor ve çoğu kişi alıyor. Kanıtı göster merdiven altı olduğunun.
Bu konuyu incelerseniz Turkiye piyasasindaki klavyelerin 10-15 dolar arasina Cin'den alindigi, Turkiye'de satildigini gorebilirsiniz. Aralarindan eli yuzu en duzgun olan Redragon cunku kendi uretimlerini yapiyorlar.

Bırakın bu arkadaş 500 TL'ye Rampage klavye alsın. Aralarından en iyisi Hydra R6 Plus, kesinlikle almalısın :like:.

Merdiven altıysa nasıl satılıyor? Büyük şirketler bunu satıyor. Çoğu YouTuber bunları inceliyor ve çoğu kişi alıyor. Kanıtı göster merdiven altı olduğunun.

Peki alın o zaman, o söylediğiniz büyük kanallar neden o ürünlerin reklamlarını yapıyor sizce? Para aldıkları için olabilir mi? Trust veya redragon benim babamın markası değil, sadece çok daha kaliteliler ve bu forumun arama yerine dediğiniz büyük şirketlerin isimlerini yazın da ne gibi sorunlarla karşılacağınızı öğrenin. Hem yardım istiyorsunuz hem de bizi tersliyorsunuz, alın bakalım 2 ay sonra karşılaştığınız sorunları yazarsınız. Takipteyim sizi.

Peki alın o zaman, o söylediğiniz büyük kanallarneden o ürünlerin reklamlarını yapıyor sizce? Para aldıkları için olabilir mi? Trust veya redragon benim babamın markası değil, sadece çok daha kaliteliler ve bu forumun arama yerine dediğiniz büyük şirketlerin isimlerini yazın da ne gibi sorunlarla karşılacağınızı öğrenin. Hem yardım istiyorsunuz hem de bizi tersliyorsunuz, alın bakalım 2 ay sonra karşılaştığınız sorunları yazarsınız. Takipteyim sizi.
Hocam ben o anlamda söylemedim. Bana bu özellikleri içeren aynı fiyatta klavye varsa önerebilir misiniz dedim.

Hocam ben o anlamda söylemedim. Bana bu özellikleri içeren aynı fiyatta klavye varsa önerebilir misiniz dedim.
Bu ozellikleri iceren klavyeler 700TL'den basliyor. Ust model klavyelere bakmayi biraktigim icin yukselmis bile olabilir. Butceniz dusukken bu kadar fazla ozellik beklemeniz normal degil, Turkiye standartlarinda yasiyoruz.

LOGITECH G G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi Siyah buna bakamınız öneririm membran klavye ama çok güzel yapılmış kendim kullanıyorum
Çok teşekkür ederim. Sonunda düzgünce öneren biri. Ve hocam Membran klavye ile mekanik arasında çok fark olur mu?
Bu ozellikleri iceren klavyeler 700TL'den basliyor. Ust model klavyelere bakmayi biraktigim icin yukselmis bile olabilir. Butceniz dusukken bu kadar fazla ozellik beklemeniz normal degil, Turkiye standartlarinda yasiyoruz.
Maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı