GamePower Ogre vs Trust GXT 890

Hocam önerdiğiniz klavye çok uzak kalmış.😅
Basışı yumuşak olduğu için önerdim.
Mekanik klavyeler sesli, dokunduğunun hissiyatını veren, basışı normal klavyeye göre sert oluyor.

Hatta ben evde GXT 890 olmasına rağmen ara sıra dedemin zamanından kalma PS/2 klavyeyi kullanırım.
Bu arada 2015 yılından sonra çıkmış anakartımda PS/2 girişi neden var bilmiyorum. :D

Hepinize teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için Monster gözüme güzel gözüktü multi medya tuşununda olması güzel olmuş. Stoğa gelmesini ve Red Switch'li modelinin çıkmasını birkaç hafta bekleyeceğim çıkmazsa GXT 890 ve onun kendi bilek desteğini alacağım. Tekrardan sağ olun.
Arasından GXT 890.
Yumuşak basış, günlük kullanım için bunu öneririm:

Bu arada Trust GXT 890 kullanıyorum sorularınız varsa cevap verebilirim.
Arasından GXT 890.
Yumuşak basış, günlük kullanım için bunu öneririm:

[/QUOTE]
-Klavyeden yay sesi geliyor mu
-Forumdaki bazı kişiler eli yoruyor diyorlar doğru mu
İlk mekanik klavyem olacak. Şu an kullandığım klavyede Trust markası 2 yıl sorunsuz kullandım bilek desteğine artık ihtiyaç duyduğum için değiltirme gereği duyuyorum
-Klavye oyun oynarken ya da yazarken yerinden oynuyor mu?
-Yan tarafının keskin olması sıkıntı mı?
Pardon şikayetleri gösterebilir misiniz? (Bende kullanıyorum da ondan)

Memnun musunuz ve ogre alacağım gibi gözüküyor.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın konuyu 1 ay geç gördüm, ancak yine de GXT 890 CADA kullanıyorum sorularını cevaplayayım.
1: Klavyeden yay sesi geliyor, özellikle yaklaşınca space tuşunda net bir şekilde duyuluyor, ancak benim için fazla fark yaratmıyor Sony'nin gürültü engelleyici kulaklığı sağ olsun.
2: 3-4 saat aralıksız barkod yazdım, açıkçası yoruldum ancak WASD tuşlarına basıp oyun oynayacak biri yorulmaz diye tahmin ediyorum.
3: Altına bir kablo vs. sıkışmadığı sürece klavye yerinden oynamıyor.
4: Yan tarafının keskin olması benim hoşuma gidiyor, sorun yaşamıyorum.
Kötü yanı sadece klavye'ye dik bakmadığın sürece ışıklar az geliyor, ancak yine de yazı yazmak için gayet yeterli ışığı var.

Geri
Yukarı