Gamepower Ogre vs Trust GXT 890

Brktkts

Hectopat
Herkese iyi günler. Bu iki klavye arasında kaldım. Trust'ın tasarımı pek hoşuma gitmesi ve ışık şiddeti düşük diyorlar. Gamepower Ogre Red Switch almayı düşünüyorum. Fakat Gamepower çok kalitesiz gibi duruyor. Tuşlarında her ikisininde soyulma olur mu? Ve hangisini tercih etmeliyim?

GXT 890 kullanıyorum, hayatımda harcadığım en mantıklı 250TL listesine adını yazdıralı 3 ay civarı oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi günler. Bu iki klavye arasında kaldım. Trust'ın tasarımı pek hoşuma gitmesi ve ışık şiddeti düşük diyorlar. Gamepower ogre Red Switch almayı düşünüyorum. Fakat Gamepower çok kalitesiz gibi duruyor. Tuşlarında her ikisininde soyulma olur mu? Ve hangisini tercih etmeliyim?

Gamepower gayet kaliteli bir marka hiç sorun olmaz alabilirsin. Soyulma vs olmuyor uzun da ömrü var bilek desteği de suni deri rahat eder yani bileğin. Tasarımı ve özelliği hoşuna gideni al.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı