Gamepower Ogre vs. Trust GXT 890 cada

Bütçe
350
Redragon da güzel duruyor fakat hiç inceleme vidosu bulamadım o zaman şöyle sorayım Trust mı daha iyidir redragon mu?

Ve hepinizin cevapları için teşekkürler.

Son bir sorum olacak Trust'da beni uzaklaştıran şey tuşların silinmesi Türkçe Q olan kazıma diyorlar. Gerçekten tuşların silinmesi var mı ona göre redragona yöneleceğim.

Trust olanı kullanıyorum ışıkları az. Tuşlar 2 çıkarmadan sonra kırılmaya başladı çok kir tutuyor hissiyatı iyi.
Tuşlar silimekten ziyade matlığı gidip parlamaya başlıyor.
Fena gözükmüyor. :D

Son bir sorum olacak Trust'da beni uzaklaştıran şey tuşların silinmesi Türkçe Q olan kazıma diyorlar. Gerçekten tuşların silinmesi var mı ona göre redragona yöneleceğim.
Trust GXT 890 Cada 350 TL fiyat hak etmiyor bence. 270 TL'ye düşüyor ara sıra. Trust GXT 890 Cada Tuş silinmesi sorunu var.

Evet araştırdım çok tuş silinme olayı var ve bu yüzden onu almak istemiyorum redragonda Blue Switch olduğu için almak istemiyorum çok ses çıkardığından bahsediliyor Red Switch arıyorum geriye pek seçenek kalmadı Gamepower Ogre veya Calypso'dan başka.

Evet araştırdım çok tuş silinme olayı var ve bu yüzden onu almak istemiyorum redragonda Blue Switch olduğu için almak istemiyorum çok ses çıkardığından bahsediliyor Red Switch arıyorum geriye pek seçenek kalmadı Gamepower Ogre veya Calypso'dan başka.

Ürünlerin hali hazırda şikayet edilen kronik sorunlarıyla ilgili bir araştırma yapmanızı öneririm. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve hissiyat olarak red switch'e yakın mecha membran klavyelere yönelebilirsiniz. İllaki o bütçede mekanik klavye alacaksınız bunu öneririm. En azından garantisi biraz daha emniyette olur. Outemu red switchlere sahip. Rampage KB-R95 X-Titan USB RGB Kırmızı Switch Mekanik Klavye Fiyatı

Yeni konular

Geri
Yukarı