Gamepower Overlord 299 TL!

dansemacabre

Kilopat
Makaleler
4
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Yükseklisans
Son düzenleme:
Geçen hafta 5 adet stokla Gaming gecesinde 199 TL'ye düşmüştü. Bu hafta 100 stokla 299 TL'ye düşmüş. Klavye konusunda ne kadar önerilmese de, bu fiyatta kahverengi Switch (KRGD) ve compact klavye bulmak imkansız. Risk almak isteyenler (benim gibi) deneyebilir.

Switchler aşırı dandik ve kronik sorunlu bir klavye alınmaz alacaksanız 100 daha koyup calypso alın

Risk alacak Yiğit varsa alabilir. Anahtarlar haricinde malzeme kalitesini seviyorum bu markanın. 😝

Bu ürünü alıp risk alacağınıza, Gamepower'ın Calypso modelini indirime girmesini bekleyip 350-400 TL arasına alabilirsiniz. Yine de karar sizin.

Kronik sorunlu diyenler gelmeden dicektim gelmişler bile arkadaşım kullanıyor 1.50 yıldır bi sorunu yok.
İlk olarak overlord 1.5 sene önce çıkmadı
Kronik sorun herkesde olacak diye bir şey yok

Kronik sorunu kabloyu algılamaması,girişinin bozulması,ışıkların kapanıp açılması,switch sorunları
Tek bir kişi üzerinden yola çıkıp bunu diyorsan gülerim.
Arkadaş 10 yaşında herhalde çok komik

2 Yıldır Gamepower Warlock Compact kullanıyorum bir sorununu gormedım arkadasım da 1.5 yıldır ogre kullanıyor oda sorun yasamadı diğerinin klavye elinde kaldı. Yani kısaca eskisine naran bir tık daha iyi ama Çin malı sürpriz yumurta gibi ne olacağı muamma fakat 200 300 TL ye mekanik klavye alıyorsun heves giderir en azından.

Eklemek gerekirse evet ürünler dayanıklıda olabiliyor anında da bozulabiliyor fakat servis noktasında ise çoğu markadan daha iyiler ben servisinden hep memnun kaldım son derece hızlı ve güvenilir hizmet veriyorlar.

Corsair K70 MK2 de kullandım asıl kronik sorunlu olan ürün budur deli gibi yay sesi geliyor 5 üründe de denedik hepsinde yay sesi var. O yüzden bir daha bu kadar para vereceğime gider Çin malı alırım bozulsa üzülmem dedim 2 yıldır gıkı çıkmadı :D

Geri
Yukarı