Gamepower Overlord brown Switch alınır mı?

Buraksncr97

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Gamepower Overlord brown Switch 479 TL'ye düşmüş, alınır mı? Bu fiyata red vs brown önereceğiniz klavye var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
N11'de satışta. Nays ile %10 geri ödeme alıyorsun. Yani 400TL'ye brown SW klavye alınmış oluyor.
Açıkçası değerlendirilebilir.
Çok uyguna geldiği için para çöpe gitmiş gibi hissetmeyebilirsin.

İndrim kodu ile 450 TL'ye aldım kredi kartı kullanmam gerekliydi teşekkürler bilgi için.

Ben aldım kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar ve fiyatını sonuna kadar hak ediyor.
Buyurun inceleme linkim.

Ben aldım kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar ve fiyatını sonuna kadar hak ediyor.
Buyurun inceleme linkim.

Memnun kaldım stickerları da kaliteli.

Dosya Ekleri

• 20230426_112439.jpg
    20230426_112439.jpg
    133,8 KB · Görüntüleme: 41
Hocam tuş basma hissiyatı nasıl? Red SW klavye kullanıyorum. Sence değiştirmeye gerek olur mu?

Game booster red Switch alip iade ettim 2.el göndermişler ve malzeme kalitesi zayıftı. Onda deneyimleme şansım oldu. Ses aynı ama brown Switch hissiyat veriyor ve çok az daha güç uyguluyorsunuz basarken red Switch hissiyat olmadan basılıyor bence brown daha iyi gibi çünkü basım hissiyatı ve kesinliği daha iyi yazı yazanlar için brown mantikli duruyor. Sürekli oyun oynayanlar için red oncelik olmalı gibi. YouTube karşılaştırma izlerseniz dediği mi mi daha iyi anlarsınız.

Geri
Yukarı