Gamepower Overlord klavye özelleştirme

Bütçe
300-400

TalhaG5864

Hectopat
Daha fazla  
Monster laptop kullanıyorum ve tuşların boyası çıkmaya başladı, o yüzden pek fazla kullanmak istemiyorum. Mekanik klavye almayı düşünüyorum (tercihen kablosuz çünkü büyük ekrana bağladığımda laptopa yetişemiyorum), 300-400 TL arası bir klavye olabilir. Gerçi kablosuz klavyelerin fiyatı beni aşıyor ama başka sitelerde daha ucuzlarını biliyorsanız sevinirim.
Bulduğum klavyelerden biri bu ama tuşların boyutları nedir bilmiyorum. Ayrıca özel klavye tuşları nereden bulabilirim?

Aynı klavyenin mavi mekaniklisini kullanıyorum neredeyse iki yıldır, kendi klavyemde esc-f1-4 arası özelleşirilmiş ben instagramdan almıştım tuşları. Önce sayfaya klavye modelini yazdım sonrasında onlar uygun olup olmayacağını belirtti. Beş tuş özelleştirdim ama beş tuş klavyeden daha pahalı haberin olsun, türkyiede bu işler çok para tam özelleştirmeli bir klavye 3-4 bin tlden daha ucuza olamaz benim gördüğüm en ucuz tuşların tanesi bile 50-60tl.

Aynı klavyenin mavi mekaniklisini kullanıyorum neredeyse iki yıldır, kendi klavyemde esc-f1-4 arası özelleşirilmiş ben instagramdan almıştım tuşları. Önce sayfaya klavye modelini yazdım sonrasında onlar uygun olup olmayacağını belirtti. Beş tuş özelleştirdim ama beş tuş klavyeden daha pahalı haberin olsun, türkyiede bu işler çok para tam özelleştirmeli bir klavye 3-4 bin tlden daha ucuza olamaz benim gördüğüm en ucuz tuşların tanesi bile 50-60tl.
Ama varsa daha uyguna klavye özelleştirme yapan mutlaka yazsın bende öğrenip özelleştirmeye devam etmek istiyorum.

Aynı klavyenin mavi mekaniklisini kullanıyorum neredeyse iki yıldır, kendi klavyemde ESC-F1-4 arası özelleşirilmiş ben Instagram'dan almıştım tuşları. Önce sayfaya klavye modelini yazdım sonrasında onlar uygun olup olmayacağını belirtti. Beş tuş özelleştirdim ama beş tuş klavyeden daha pahalı haberin olsun, türkyiede bu işler çok para tam özelleştirmeli bir klavye 3-4 bin TL'den daha ucuza olamaz benim gördüğüm en ucuz tuşların tanesi bile 50-60TL.

Ama varsa daha uyguna klavye özelleştirme yapan mutlaka yazsın bende öğrenip özelleştirmeye devam etmek istiyorum.

Renkli mi yoksa figürlü mü? Ben renkli istiyorum. Aslında beyaz klavye olsun istiyorum, fare siyah bilgisayar siyah, içim karardı. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı