GamePower PSU bozuldu

PSU'dan bahsetmeye gerek yok belirtmişsin zaten bundan hariç o işlemciye A320 yerine en azından VRAM soğutmalı B450 anakart alınabilirdi. Kısa vadede ekran kartını değiştirmeyeceksen 144 Hz monitör bence1650S ekran kartı için düşük tercih olmuş sanki.
Anakart konusunda kesinlikle katılıyorum. 150₺ daha verip B450 almak mantıklı olurdu.

Hazır sistemlerde seçenek sunulmuyor maalesef. Bu sistem özelliklerine göre monitör dahil 5500₺ fiyat gayet uygun geldi bana
Ne yazık ki iyi değil hocam. Kasa ve PSU Powerboost. SSD Kronik sorunlu. 3 ay içinde yazma hızı çoğu kişide düşüyor. Anakart ise ölü yatırım, en azından B450M S2HM alınmalıydı. Monitörde Gamepower. Parasına göre cidden kötü bir sistem almışsınız. Adamlar hangi kötü parçalar varsa doldurmuş.

40 saniye geçmeden imha edemediğiniz için C4 patladı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Geçmiş olsun.

Patlıyorsa kaliteli değildir. Üretim ve kullanım hataları dışında güç kaynakları kolay kolay patlamıyor.

Bu biraz şans işi. Corsair bile sıkıntı çıkarabilir. Fakat bu arkadaşın sevmeme nedeni Gamepower'in kötü olduğunu teknik olarak bilmesi değil milletin Gamepower'a atıp tutması. Corsair ile Gamepower'ın yan yana bile getirmememiz gerektiğini hepimizi biliyoruz.

Bu biraz şans işi. Corsair bile sıkıntı çıkarabilir. Fakat bu arkadaşın sevmeme nedeni Gamepower'in kötü olduğunu teknik olarak bilmesi değil milletin Gamepower'a atıp tutması. Corsair ile Gamepower'ın yan yana bile getirmememiz gerektiğini hepimizi biliyoruz.

Önemli olan PSU'nun üzerine hangi markanın ismini bastığı değil, kimlerin ürettiği, hangi bileşenlerin kullanıldığı zaten. Rampage'in bile gayet kaliteli güç kaynakları var. Gamepower hakkında hiç araştırma yapmadım, atıp tutmuyorum ama elbette bilmediğim, kendim kullanmayacağım bir markayı önerecek değilim kimseye. o yüzden fakat konuyu açan arkadaş PSU'nun bir resmini atabilse inceleme fırsatımız olurdu.

Önemli olan PSU'nun üzerine hangi markanın ismini bastığı değil, kimlerin ürettiği, hangi bileşenlerin kullanıldığı zaten. Rampage'in bile gayet kaliteli güç kaynakları var. Gamepower hakkında hiç araştırma yapmadım, atıp tutmuyorum ama elbette bilmediğim, kendim kullanmayacağım bir markayı önerecek değilim kimseye. o yüzden fakat konuyu açan arkadaş PSU'nun bir resmini atabilse inceleme fırsatımız olurdu.
yeni gördüm mesajını, dostum görünürde hiçbir şey yok. sadece olan koku ve fişe takıldığında psudan bir ses ardından şalter atmasıyla sonuçlanıyor. Şuan garantisinde, fotoğraf atmam bir şey sağlamazdı.

Geri
Yukarı