Gamepower PSU sıkıntı yapar mı?

Emre Eryılmaz

Hectopat
Makaleler
1
Ya babalar hazır sistem kovalıyorduk indirimli bir şekilde aldık fakat insanlar.
Meğer hiç beğenmiyormuş bu kasayı yorumlarda iyi diyordu bilemedik.
Kasanın içinde ASUS TUF RTX 3060 OC R5 3600 B450M a II 16 GB RAM bir de M.2 SSD var.
Dostlarım acaba bu PSU'dan bir şey olur mu? Ben çok takıntılı insanım 11k para verdik.
Bir de patlamayalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer yanında bomba imha kiti gönderiyorlar alabilirsiniz.

Kırmızıyı keseceğiz dayı sıkıntı yok.
Asla tavsiye etmem. Çin malı ne olduğu belirsiz bir PSU. Değişmeni tavsiye ederim.

https://www.itopya.com/corsair-rmx-series-rm650x-650w-80-gold-siyah-full-moduler-135mm-fanli-psu/

Bunu almanı tavsiye ederim. Çok çok güzel fiyatta.

Ya kankacığım alırımda cepte para yok ki olunca bakarız artık idare eder bence 1 haftadır hiçbir sorununu görmedim.
Aldıysanız yapacak bir şey yok şans işi olabilir de olmayabilirde.

Aldıysanız yapacak bir şey yok şans işi olabilir de olmayabilirde.

Olmaz olmaz.
Kocaman bir soru işareti, ne olduğu belli olmayan bir PSU. 11000 TL'yi emanet eder miyim? Kesinlikle etmem.

Etmeyizde işte durum bu dayı paramız olunca bakarız bir çaresine.
Kasanın çok sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum ama sistemimi Gamepower bir güç kaynağına emanet etmezdim. Güven veren bir yanı yok diyeyim.

Aga keşke almasaydım diyicemde ince hesap sağ olsun o gün Gamepower'dan başka kasa yoktu.
Beyler bu nasıl bir baksanıza para bulursak kenardan falan patlatalım mı? Yani o anlamda değil.

Son düzenleme:
@Emre Eryılmaz

Daha ucuza bulursunuz.

Ama çok "fark yaratacak" bir ürün değil. Orta seviye bir sisteminiz varsa güç kaynağını boşlamayın. Maksimum bütçe sunarsanız iyi bir şeyler önerilir.

@Emre Eryılmaz

Daha ucuza bulursunuz.

Ama çok "fark yaratacak" bir ürün değil. Orta seviye bir sisteminiz varsa güç kaynağını boşlamayın. Maksimum bütçe sunarsanız iyi bir şeyler önerilir.

Kanka yukarıda bahsettiğim gibi sisteme uyar diye biliyorum.

Geri
Yukarı