Gamepower Raijin vs. Jin

beart

Hectopat
Daha fazla  
Yeni kulaklık alacağım, Gamepower Raijin ile Gamepower JIN arasında kaldım. Kullananlar var mı arasında çok bir fark var mı?

Pik noktayı biraz daha aşıp çok çok daha kaliteli ve rahat malzeme kalitesi çok güzel olan bir kulaklık almaya ne dersin?

Rampage ve Gamepower'den uzak dur ayrıca.

Gamepower Jin kullanan bir arkadaşım bir yıla yakındır kullanıyor ve gayet memnun onun tavsiyesi üzerine Raijin ile kıyaslama yapmak istedim tavsiyen için teşekkürler bunu biraz daha düşüneceğim.

Gamepower Jin kullanan bir arkadaşım bir yıla yakındır kullanıyor ve gayet memnun onun tavsiyesi üzerine Raijin ile kıyaslama yapmak istedim tavsiyen için teşekkürler bunu biraz daha düşüneceğim.
Raijin vs Jin diye bir soru sormuşsun, yine farklı markalar önerilmiş. Aynı şekilde benimde uzun süredir Gamepower Medusa ve Mei kullanan arkadaşlarım var ve gayet memnunlar. Tek problemi dip ses olan bir marka, oda gayet kolay azaltılabiliyor. Bu iki model yerine bana kalırsa Medusa veya Mei modellerini alabilirsin. İkisi arasından ise daha çok değerlendirmesi olanı alman daha mantıklı. Oda Jin olacaktır.

Raijin vs jin diye bir soru sormuşsun, yine farklı markalar önerilmiş. Aynı şekilde benim de uzun süredir Gamepower Medusa ve mei kullanan arkadaşlarım var ve gayet memnunlar. Tek problemi dip ses olan bir marka, oda gayet kolay azaltılabiliyor. Bu iki model yerine bana kalırsa Medusa veya mei modellerini alabilirsin. İkisi arasından ise daha çok değerlendirmesi olanı alman daha mantıklı. Oda jin olacaktır.

Orası öyle ama Gamepower pek kaliteli bir marka sayılmaz 100 TL arttırıp Razer almak varken arkadaş neden Gamepower gibi güvenilmeyen bir marka alsın.

Geri
Yukarı