Gamepower Ranger 7.1 539 TL'ye alınır mı?

Rampage'nin bu fiyata aralığında ki kulaklıklar ile karşılaştırma yap. Ama Corsair bulabilirsin bu fiyata ve Corsair'in ses kalitesi kat kat daha iyi bu kulaklıklardan hs35in mikrofonu çöp ama.

Bu fiyata alınır mı?

Bende var çok bir sıkıntısı yok ama bu fiyata alınmaz bana bedava geldi. Bu fiyatta bir kulaklığın ışıkları en azından kapatılması için basit bir kontrol yazılımı bile yok.

Bende var çok bir sıkıntısı yok ama bu fiyata alınmaz bana bedava geldi. Bu fiyatta bir kulaklığın ışıkları en azından kapatılması için basit bir kontrol yazılımı bile yok.
Almışlar kulaklığı Çin'den basmışlar logoları yazılımda 3 kuruş etmez dağıtmışlar.

Rampage ve gamepower uzak dur dostun adamlarin iyi kotu bir app si bile yok . Daha bugun tuf kulaklik 469 TL ye dustu incehesapta itopya da bayram indirimi var orda da ayni sekil de kesinlikle alma derim

Rampage ve gamepower uzak dur dostun adamlarin iyi kotu bir app si bile yok . Daha bugun tuf kulaklik 469 TL ye dustu incehesapta itopya da bayram indirimi var orda da ayni sekil de kesinlikle alma derim

%100 katılıyorum. Daha önceden kullanmasaydım al veya alma demezdim fakat tamamen rezalet kulaklıklar. Baş ağrısı mı desen, kalitesizlik mi desen her şey var. Bütçe 500-600 civarındaysa uzak durulmalı bunlardan daha az bütçe varsa alınabilir.

Geri
Yukarı