Gamepower Ravadin nasıl?

Gamepower markası 2020 senesi öncesi iyi bir markaydı ama o seneden sonra ekipmanları çok kronik sıkıntı vermeye başladı pek tavsiye etmiyorum.

Kasa yapısı bileşenlere zarar vermez fakat sirkülasyonu kötüyse uzun vadede kart ve işlemci sıcak çalışabilir. Eğer PSU içindeyse kesinlikle almayın zaten. Bütün sistemi zayi edebilirsiniz.
Psu içinde yok yani demek istediğiniz sanırsam Al ama tavsiyem daha iyi birşey al
Bu arada vakit ayırdığın için teşekkür ederim

Marka zaten çöp de, baktım önü mesh değil alma. 200 daha koy şunu al.

Hocam markanın kaç ürününü direkt olarak kullandınız bilmiyorum fakat monitör, klavye, mouse, PSU, 240mm sıvı soğutucusunu ve önü mesh olan bir kasasını, fanlarını falan çok uzun zamandır (soğutucu 5 yıldır, diğer hepsi 4 yıldır) iki PC'de de kullanmaktayım. Tamamen fiyat/performans ürünleri. Hatta bu süre zarfı içerisinde SteelSeries klavyeyi ve Xigmatek PSU'yu, Samsung QHD Curved monitörümü garantiye göndermek durumunda kalmıştım. Bahsettiğim donanımlar hâlâ taş gibi maşallah. Fakat gönderdiğiniz kasanın alınması konusunda hemfikirim, arkadaşın linklediği kasada hava akışı çok iyi olmayacaktır.

Buna katılamayacağım maalesef.
Şu kasayı kullanıyorum: Power Boost VK-G3902S Led Fanlı ATX Oyuncu Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
İşlemcim Ryzen 5 3400G, Ekran Kartım RX 6500XT.
İşlemcim boşta 38,8 derece, Ekran Kartım 51 derece.
Ekran Kartımın fanı genellikle oyunda değilken dönmüyor bile hatta.
İşlemcimin termal macunu alındığından beri hiç yenilenmedi 2-3 sene olmuştur. 1 kere toz temizliği yaptım sadece.
Dipnot: PSU kasa ile birlikte alınmaz tavsiye etmiyorum sadece kasa + üstüne kaliteli bir psu şart.
Dipnot 2: O fiyat bandında Aerocool kasayı almak daha mantıklı daha uzun ömürlü olacaktır. Ben düşük fiyat bandı için konuşmuştum.

Geri
Yukarı