Gamepower Ravadin nasıl?

İşlemcim Ryzen 5 3400G, Ekran Kartım RX 6500XT.
İşlemcim boşta 38,8 derece, Ekran Kartım 51 derece.

Boştaki değerler üzerinden kasa değerlendirmek pek de sağlıklı değil. Furmark veya herhangi bir benchmark testi sırasindaki değerleri paylaşırsaniz daha net bir veriye ulaşılabilir.

Kasa: Gamepower Ravadin ATX Siyah Kasa.

Kasa için bütçe belirtirseniz daha iyi önerilerde bulunulabilir.

Son düzenleme:
Hocam markanın kaç ürününü direkt olarak kullandınız bilmiyorum fakat monitör, klavye, mouse, PSU, 240mm sıvı soğutucusunu ve önü mesh olan bir kasasını, fanlarını falan çok uzun zamandır (soğutucu 5 yıldır, diğer hepsi 4 yıldır) iki PC'de de kullanmaktayım. Tamamen fiyat/performans ürünleri. Hatta bu süre zarfı içerisinde SteelSeries klavyeyi ve Xigmatek PSU'yu, Samsung QHD Curved monitörümü garantiye göndermek durumunda kalmıştım. Bahsettiğim donanımlar hâlâ taş gibi maşallah. Fakat gönderdiğiniz kasanın alınması konusunda hemfikirim, arkadaşın linklediği kasada hava akışı çok iyi olmayacaktır.

Açıkçası o markayı hiç kullanmadım. Çoğu kişinin tecrübe ettiği sıkıntılar varken hem kendim hem de başkalarının aynı sıkıntıları yaşamasını istemediğim için soranlara önermiyorum. Attığım kasa aktif kullandığım kasadır bu arada.

Açıkçası o markayı hiç kullanmadım. Çoğu kişinin tecrübe ettiği sıkıntılar varken hem kendim hem de başkalarının aynı sıkıntıları yaşamasını istemediğim için soranlara önermiyorum. Attığım kasa aktif kullandığım kasadır bu arada.

Anladım hocam. Hemen hemen her markanın kronik sorunlu ürünleri mevcut aslında. O zaman değişiklik ya da şans bende, çünkü bahsettiğim donanımlarla alakalı hiçbir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı