Çözüldü Gamepower saber neden önerilmiyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum yukarıda geçen gün konu açtım alınır mı diye de sorum ama herkes alınmaz dedi bunun bir sebebi var mıdır? Kullananlar tavsiye ediyor mu?

Çözüm
Tuş basmama, ışık sönme gibi sorunları var ve bunlar çok yaygın. Bizim milletimizde aldığı malın kötü olduğunu kabul etmeme gibi bir sorun var kullananlar önerebilir, bu ürünün iyi olduğu anlamına gelmez.
Kronik sorunları var. Tuş basmama, ışığının sönmesi gibi. Ek olarak çakma Outemu Switch kullanmakta. Evet, halihazırda Cherry çakması olan Outemu'nun da çakmasını kullanmışlar ya, helal olsun vallahi :ROFL:

Çakmanın çakması yani, o kadar dandik.

Fakat bazı Outemu'lar kaliteli, GK500 gibi.

Ben uzun zamandır kullanıyorum ve memnunum.Işığı ile alakalı tek bir sorunum olmadı.Tuş basmama mevsuzuna gelecek olursak örneğin s-w-d bu tuşlardan bir tanesi bastığında bir süre sonra çalışmayalabilir.Fakat arka arkaya seri şekilde 10 kere bas düzeliyor.Muhtemelen tozlandığı için temizlenmesi gerekiyor.Site sebepsiz boş sallıyor klavyeye o kadar da takma.

Yeni konular

Geri
Yukarı