Gamepower saber alınır mı?

Bütçe
500
Hocam yapmayın Allah aşkına. Buraya 1 sayfa dolusu sorun yaşamış kişilerin konularını atabilirim. RGB tuşun basmasından daha önemliyse o başka. :D

Gamepower'ın monitörünü kullandım iki sene. İkinci el almıştım üstüne ama hiçbir sorun olmadan cayır cayır kullandım. Nedir bu marka karşılığı nedenleriyle anlatabilir misiniz?

Yeterli gelmediyse daha atabilirim. :D
@JohnnySilverhand77 @Silinen üye @LynxC

Bakın bu attığım sadece bu model için. Bu markanın onlarca farklı klavyesi var. Ve hepsiyle ilgili en az 30 tane böyle konu bulabilirsiniz. Bunlar sorun yaşayıpta internette hakkını arayanlar. Aramayanlar kat kat daha fazladır. Hala Gamepower almak istiyorsanız alın gitsin. Sorun yaşayınca da buralarda "Tuş basmıyor" diye konu açıp beni etiketleyebilirsiniz. :D

Bakın bu attığım sadece bu model için. Bu markanın onlarca farklı klavyesi var. Ve hepsiyle ilgili en az 30 tane böyle konu bulabilirsiniz. Bunlar sorun yaşayıpta internette hakkını arayanlar. Aramayanlar kat kat daha fazladır. Hala Gamepower almak istiyorsanız alın gitsin. Sorun yaşayınca da buralarda "tuş basmıyor" diye konu açıp beni etiketleyebilirsiniz. :D

Sayın @Rexie logitech seviyor musun? Ona göre arkadaşa önereceğim.
:D

Rampage çöpü alınacağına saber alınabilir bu fiyata.

:D

1644523782106.png

Geri
Yukarı