Gamepower Saber RGB alınır mı?

Bütün çevre bileşenlerine okeyim ama klavye için 2. El asla alınmamalı bence.

Ne kadar süre kullandı? klavyenin üstündeki lekeler, tuşların altında ki ölü kıllar ve yemek parçaları, klavyenin değişmiş kokusu derken gidiyor....

Öğykk kusucam galiba yazarken midem kalktı.
Her kullanıcı böyle değil, aktif olarak kullanıyorum dediğiniz gibi belirli yemek kırıntıları, saç vb. de klavyenin arasına kaçabiliyor normal olarak ancak belirli aralıklarla tüm tuşları söküp deterjanlı su ile yıkar, fırça ile tüm klavyenin aralarını temizlerim. Tamamen ikinci ele kapalı değilim ancak satın almadan önce bunları sormak daha iyi olur.

Yemek kırıntıları, saç vb. de klavyenin arasına kaçabiliyor normal olarak
Hijyen konularında işimi garantiye almayı tercih ediyorum. Ne güzel siz en azından temizliğini yapıyorsunuz, yinede pek riske girmem. Hassasım bu konularda.

Ben 1 milyon insanın taktığı kulaklığı takmamak için internet kafeye kendi kulaklığımı ve klavyemi götürmüş insanım. (Mouseyi dezenfekte edip ıslak medille iyice siliyorum) :D

Tahmin edeyim, sen kullandın sorun çıkmadı. Kronik sorunun anlamını biliyor musunuz? Tek iyi yanı mekanik olması olan bu klavyeyi alacağıma gider 800 TL verip membran G213 alırım daha iyi.

%60 da olur dersen bu da güzel.

Kronik sorunun anlamı neymiş açıklasaydın bari.

Yeni konular

Geri
Yukarı