Gamepower Saber RGB alınır mı?

SatoruGojo

Centipat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar bu bayramda almayı planlıyorum uygun mudur? Fiyatı yüksek ama aklım hep onda kaldı RGB aydınlatmasını çok sevdim. Outemu red Switch bir de.

Sorun olur mu? Bu klavyeyi kullanıp deneyim yaşayan var mı? Yorumlara baktıkça internette şüpheye düştüm.

Arkadaşlar bu bayramda almayı planlıyorum uygun mudur? Fiyatı yüksek ama aklım hep onda kaldı RGB aydınlatmasını çok sevdim. Outemu red Switch bir de.

Sorun olur mu? Bu klavyeyi kullanıp deneyim yaşayan var mı? Yorumlara baktıkça internette şüpheye düştüm.
Alınmaz. Bütçenizi belirtirseniz daha iyisi bulunur.

300-600tl bişi istiyorum.Ama ışıklandırması aşırı güzel.Red switch klavye arıyordum

Veya saber rgbye benzer klavyede olur.Full rgb birşeye geçecem rainbowdan sıkıldım

Ogre Gamepower'ın nadir bir şekilde genel olarak sorunsuz modellerinden, ama bu bütçede Ogre de önerilen bir model olamaz.
Bayram sonrası kararlaştırcam ama araştırmaya yapıyorum iyice karar vermek için

Bizim burada ki internet kafelerin hepsinde bu klavyelerden var. Burada ki internet kafelerde bile bozulmuyorsa bence oldukça kaliteli. Ses olarak falan da Gamepower'ın klavyeleri güzel oluyor. Zaten belirttiğiniz fiyat aralığında Gamepower'dan başka Red Switch satan düzgün marka yok.

Performax G Xetra nasıl ? Daha ucuz en azından ve saber rgb ile aynı neredeyse

Bizim burada ki internet kafelerin hepsinde bu klavyelerden var. Burada ki internet kafelerde bile bozulmuyorsa bence oldukça kaliteli. Ses olarak falan da Gamepower'ın klavyeleri güzel oluyor. Zaten belirttiğiniz fiyat aralığında Gamepower'dan başka Red Switch satan düzgün marka yok.
Bayram sonrası almayı düşünüyorum başka marka alsam kafam onda kalacak

Geri
Yukarı