Gamepower saber RGB alınır mı?

Yaklaşık 1 yıl sonra konuyu hortlattığım için özür dilerim bu klavyeyi almayı düşünüyorum hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz?
Alınmaz hocam aşırı dandik klavye 2-3 aya tuşları basmamaya başlar

Alınmaz hocam aşırı dandik klavye 2-3 aya tuşları basmamaya başlar
Hocam klavyeye çakmak gazı basıyorlar sorun ömürlük düzeliyor youtubede denk geldim yorumlar da çoğunlukla olumlu yeni sistem için klavyeye pek bütçe ayıramadım beni idare etsin yeterli.

Yaklaşık 1 yıl sonra konuyu hortlattığım için özür dilerim bu klavyeyi almayı düşünüyorum hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz?

Görünüş olarak güzel falan ama Gamepower alınmaz. Kronik sorunlu. Ama ben 2 yıldır ogre kullanıyorum bilek desteğinin bilek koyduğum kısmı erimesi veya deşteğin aşınması dışında hiçbir problemi yok. Biraz da şansa bağlı yani.

Anladım hocam gördüğüm videoda ogre kullananlarda da problem olmus videoda ki adımları uygulayınca düzeldiğini söylemişler.Dediğim gibi yeni sistem de sadece klavyem eksik onada pek para ayıramadım en fiyat performans bu gözüktüğü için onu alacağım idare etsin yeter.

Evet hala bir sorun yok tuş basmama vs. bir sorun yaşamadım daha.

Bir kezde ben hortlatayım klavyeden hala memnun musunuz acaba?

Umarım hala böyle dar düşünen kişiler yoktur. Gamepower'a kötü denmesinin sebebi üst klasmana göre kıyaslanıp kötü olması değil. Kendi segmentinde de arıza yaşatan ürünler çıkarması. Sırf markayı savunmak için karşıt fikirli insanlara "Ama sen gidiyorsun SS'le Raze'la onunla bununla kıyaslıyorsun." demesi çok saçma. Öyle bir şey yok. Gamepower babanızın markası değilse ölümüne savunmanıza gerçekten gerek yok. Sırf kullanıyorsunuz diye en iyi ürünler sizin değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…