Gamepower saber RGB alınır mı?

Yaklaşık 1 yıl sonra konuyu hortlattığım için özür dilerim bu klavyeyi almayı düşünüyorum hala kullanıyor musunuz ve memnun musunuz?

Görünüş olarak güzel falan ama Gamepower alınmaz. Kronik sorunlu. Ama ben 2 yıldır ogre kullanıyorum bilek desteğinin bilek koyduğum kısmı erimesi veya deşteğin aşınması dışında hiçbir problemi yok. Biraz da şansa bağlı yani.

Görünüş olarak güzel falan ama Gamepower alınmaz. Kronik sorunlu. Ama ben 2 yıldır ogre kullanıyorum bilek desteğinin bilek koyduğum kısmı erimesi veya deşteğin aşınması dışında hiçbir problemi yok. Biraz da şansa bağlı yani.
Anladım hocam gördüğüm videoda ogre kullananlarda da problem olmus videoda ki adımları uygulayınca düzeldiğini söylemişler.Dediğim gibi yeni sistem de sadece klavyem eksik onada pek para ayıramadım en fiyat performans bu gözüktüğü için onu alacağım idare etsin yeter.

Öncelikle Gamepower fiyat performans olarak gayet iyi bir markadır. Gamepower kötü, almayın malzemesi şöyle şurası böyle diyen arkadaşlar Gamepower ürünlerini çok farklı ürünlerle karşılaştırıyor. Örnek vereyim Saber'i gidip de SteelSeries ürünlerini baz alıp karşılaştırma yaparsanız olmaz, o ürün daha pahalı olduğu için haliyle malzemesi daha kaliteli olabilir. Ama bu fiyat performans ürünün kötü olduğunu falan göstermez. Kuzenim ve arkadaşım daha önce kullandılar Gamepower ürünlerini, hiç de sorun yaşamadılar. Ben de Gamepower alacağım, ürün gayet güzel bir ürün. Siz aldıktan sonra bize dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Umarım hala böyle dar düşünen kişiler yoktur. Gamepower'a kötü denmesinin sebebi üst klasmana göre kıyaslanıp kötü olması değil. Kendi segmentinde de arıza yaşatan ürünler çıkarması. Sırf markayı savunmak için karşıt fikirli insanlara "Ama sen gidiyorsun SS'le Raze'la onunla bununla kıyaslıyorsun." demesi çok saçma. Öyle bir şey yok. Gamepower babanızın markası değilse ölümüne savunmanıza gerçekten gerek yok. Sırf kullanıyorsunuz diye en iyi ürünler sizin değil.

Geri
Yukarı