Gamepower Sendo alınır mı?

Asla amacım Gamepower'i savunmak değil ama, ne kadar ekmek o kadar köfte olayı. Rampage ben de kullandım mouse+ klavyesini mouse bozuldu sonra klavye paslandı falan 2 ay bile kullanamadım. Ama Gamepower Warlock Klavye kullanıyorum 2 senedir. Bir kere sıkıntı çıkarttı, el yordamıyla çözdüm. Büyük ihtimalle arasına toz falan sıkıştığındandır diye düşünüyorum. Mouse konusunda da Bu fiyatta da suya ve toza dayanıklı fare bulmak çok zor. İnternette biraz araştırısanız ürünü su dolu kavanoza sokup 15-30 saniye bekletip çıkartıp kuruladıklarına ürün çalışmaya devam ediyor. Bu hafiflikte kendi rakiplerinin yarısı fiyatına çıkan bir ürün ve su da geçirmiyorken bence direkt olarak Gamepower çöp alma dememek gerekiyor. Her marka sıkıntı çıkarabilir, benim eski mousem Mousem g300s di. Ve bozuldu ama bu yüzden ben gelip Logitech g300s aldım bozuldu, Logitech alma demiyorum. Bence Gamepower bu klasmanda iyi bi iş çıkartmış hafifliği de baya bi rahat ettiriyor. Ben bilek oyuncusu olduğum için. Ama koldan oynasam ben de Gamepower Sendo mousesini tercih etmezdim.
Selam, dostum bir sorun yaşadın mı? öneriyormusun, cidden çok hoşuma gidiyor mause :D

Gamepower markasının forumlarda kötülenmesinin sebebi ucuz Çinli bir marka olması. Kaliteli bir tane bile ürünü yoktur. Arkadaşım Gamepower Devour aldı ikinci ayında scroll tuşu yalama oldu. Altıncı ayında tamamen gitti. Ben üç yıl Logitech G102 kullandım. Sadece arada bir RGB'leri falan sıkıntı çıkardı onun dışında üç yıl götürdü beni.
Gamepower, James Donkey, Rampage gibi markaların ürünlerini bütçeniz çok kısıtlı olmadığı sürece almayın. Rampage hadi neyse 2-3 tane fena olmayan ürünleri var, JD de bazen çok berbat olmayan ürünler yapıyor ama GP bana bir tane adamakıllı ürün göstermedi.

Bazen böyle yorumlar okurken şaşırıyorum çünkü zamanında 70TL'ye aldığım SMX-R13 mousesi 2 yıldan fazla süredir hiçbir sıkıntısı yoktu geçen hafta sağ tık kırıldı sebebide eve gelenlerin çat çattt diye vurması ve klavyemde Gamepower'in en en en ucuz mekanik klavyesi olan Warlock 3 seneden fazla süre oldu ama s tuşundaki LED'in azalması dışında hiçbir sıkıntısı yok çatur çutur çıtı çıtı kullanıyorum Allah'a şükür, Rampage'nin de kulaklığını kullanıyorum onunda 4 seneye yaklaşacak yakın bir tarihte onunda sadece derileri gitmesi dışında bir sıkıntısı yok normaldir oda günde 12 saat + sıcaklar sahte deri nihayetin de bu bende şimdi fareden ötürü Gamepower sendoya baktım denedim gayet güzel duruyor arkadaşında dediği gibi ne kdar ekmek o kadar köfte fiyatına göre gayet güzel ama alır mı? Alır mısınız onu bilemem. Yani şudur ki Gamepower ve ramgape set kullanan ben (kasam bile Gamepower) ne kadar Çinli bile olmasa azıcık ön yargılı yaklaşmamak lazım o bozulma olayları kullanımıza göre ben vuruyorumda seviyorum da 4 senedir aynı kullaklığı kullanıyorum (Rampage) hala mükemmel, 3 seneden fazladır Gamepower Warlock kullanıyorum hala mükemmel sadece 3 senesine yaklaşan mouseme biraz sert davranmışlar kırmışlar bebeğimi. Şimdi bende onu düşünüyorum bu bebeğimi bırakıp başka nasıl mouse alacağım bende 200TL'ye sendoyu gördüm ve şu an kullandığı farede 200TL alıp deneyeceğim sendoyu eğer unutmazsam deneyimleri ilk bakışımı yazarım buraya inşallah GP dediklerimi boşa çıkarmaz güveniyorum chinese little adamlarıma xD.

Bazen böyle yorumlar okurken şaşırıyorum çünkü zamanında 70TL'ye aldığım SMX-R13 mousesi 2 yıldan fazla süredir hiçbir sıkıntısı yoktu geçen hafta sağ tık kırıldı sebebide eve gelenlerin çat çattt diye vurması ve klavyemde Gamepower'in en en en ucuz mekanik klavyesi olan Warlock 3 seneden fazla süre oldu ama s tuşundaki LED'in azalması dışında hiçbir sıkıntısı yok çatur çutur çıtı çıtı kullanıyorum Allah'a şükür, Rampage'nin de kulaklığını kullanıyorum onunda 4 seneye yaklaşacak yakın bir tarihte onunda sadece derileri gitmesi dışında bir sıkıntısı yok normaldir oda günde 12 saat + sıcaklar sahte deri nihayetin de bu bende şimdi fareden ötürü Gamepower sendoya baktım denedim gayet güzel duruyor arkadaşında dediği gibi ne kdar ekmek o kadar köfte fiyatına göre gayet güzel ama alır mı? Alır mısınız onu bilemem. Yani şudur ki Gamepower ve ramgape set kullanan ben (kasam bile Gamepower) ne kadar Çinli bile olmasa azıcık ön yargılı yaklaşmamak lazım o bozulma olayları kullanımıza göre ben vuruyorumda seviyorum da 4 senedir aynı kullaklığı kullanıyorum (Rampage) hala mükemmel, 3 seneden fazladır Gamepower Warlock kullanıyorum hala mükemmel sadece 3 senesine yaklaşan mouseme biraz sert davranmışlar kırmışlar bebeğimi. Şimdi bende onu düşünüyorum bu bebeğimi bırakıp başka nasıl mouse alacağım bende 200TL'ye sendoyu gördüm ve şu an kullandığı farede 200TL alıp deneyeceğim sendoyu eğer unutmazsam deneyimleri ilk bakışımı yazarım buraya inşallah GP dediklerimi boşa çıkarmaz güveniyorum chinese little adamlarıma xD.
Kumar işte. Benim de aldığım Gamepower Medusa aldığımın ilk ayı sağdan ses vermemeye başladı garantiye yolladım geldikten iki hafta sonra yine bozuldu. Rampage Mousem de 1 sene dayanmadı. Ama illa ki uzun süre kullananlar da vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı