Gamepower Suki TKL alınır mı?

barex52

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu zamana kadar hep dandik klavyeler kullandım bu mekanik klavye switch falan işlerinden hiç anlamıyorum. İstediğim şey günlük kullanıma da uygun olsun böyle internet cafelerdeki gibi çatır çutur ses çıkmasın istiyorum ama oyunlarda da güzel bir deneyim sunsun. Kafamdaki modeli atıyorum bu fiyat bandında ne önerebilirsiniz veya attığım ürün iyi midir?

Atılan AK871'e bakılabilir. Rampage-Everest-Gamepower gibi markalardan uzak durun ağzım yandı bir kere.

Klavye tam F/P şu an red switch TKL kullanarak yazıyorum sade güzel ve dayanıklı bir klavye tek kötü yanı Türkçe harflerin RGB'si yok maalesef.

Bir de şunu ekleyeyim TKL hali 1100 civarlarında iken 108 tuşlusu 1500 TL civarlarında bir numpade 500 TL vermek gereksiz TKL ve 108 arasında hiçbir fark yok ikisinin de kutusu de bilek desteği ve anahtarlıkla geliyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-05-22 saat 21.08.49_5b539b8c.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-05-22 saat 21.08.49_5b539b8c.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 29
O tarz klavyeler güzel olabiliyor ama Türkiye'de satılmaması beni biraz tedirgin ediyor açıkçası ek olarak o klavyelerin çoğu İngilizce oluyor Türkçe karakterler genelde olmuyor bir de eğer güvenilmedik bir sitedeyse yaklaşma derim.

O tarz klavyeler güzel olabiliyor ama Türkiye'de satılmaması beni biraz tedirgin ediyor açıkçası ek olarak o klavyelerin çoğu İngilizce oluyor Türkçe karakterler genelde olmuyor bir de eğer güvenilmedik bir sitedeyse yaklaşma derim.

Ne kadardır kullanıyorsun hocam? Yani bir eksisi var mı? Ben böyle dandik internet kafe klavyeleri gibi çatur çutur etsin istemiyorum 😂 daha önce de kullanmadım mekanik klavye sanırım benim istediğim red switch oluyor

Red switch güzeldir klavyenin hassaslığı güzel bastım mı tepki veriyor yay sesi şu anlık yok ileride olur mu bilemem yazılımı güzel ileride daha da geliştirilir artı olarak puding keycapsleri harika duruyor renk modları ve renkleri güzel metal gövdesi dayanıklı ve ağır yaklaşık 1 hafta oldu ben memnunum şahsen.

Gine de fikir senin hangisi içine daha çok siniyorsa onu al. Son olarak forumdakiler genelde Rampage Gamepower gibi markaları sevmez çünkü çok kötü modelleri var evet ama arada nadir güzel olanları da çıkıyor 3 yanlış bir doğruyu götürür.

Red switch güzeldir klavyenin hassaslığı güzel bastım mı tepki veriyor yay sesi şu anlık yok ileride olur mu bilemem yazılımı güzel ileride daha da geliştirilir artı olarak puding keycapsleri harika duruyor renk modları ve renkleri güzel metal gövdesi dayanıklı ve ağır yaklaşık 1 hafta oldu ben memnunum şahsen.

Gine de fikir senin hangisi içine daha çok siniyorsa onu al. Son olarak forumdakiler genelde Rampage Gamepower gibi markaları sevmez çünkü çok kötü modelleri var evet ama arada nadir güzel olanları da çıkıyor 3 yanlış bir doğruyu götürür.
Evet herkes nefret kusuyor bu markaya o biraz aklımı karıştırdı. Red switch mi ürün hocam ?

Geri
Yukarı