Gamepower Tinker V2'de titreşim var mı?

İnternet Kafe'de deneyimlemiştim titreşimi var ama bass tonu yüksek olan şarkılarda kulaklığın sesi Full ayardayken titreşiyor.
Rahat değil, kulağı ağrıtıyor, çok fazla gürültü kirliliği hoparlör niyetine bile kullanılır derecede fazla sesi çıkıyor.
Mikrofonu ise aman aman bir şey değil alıyor sesi veriyor.
Mikrofon kulaklığın sesi tam ses olmadığı sürece algılamıyor.

Ben bakınıyorum bu kulaklığa. Kullanıyor musunuz hala.

Beyefendi ben aldım bu kulaklığı ve açıkça söylüyorum ben beğendim. Yalnız titreşim konusu test etmeye vaktim olmadı maalesef PS4 uyumlu bir kulaklık olmadığı için 1 günde iade ettim ama ses kalitesini dinlemeye vaktim oldu, süperdi bence, yazılımda hangi sesin hangi taraftan geleceğinden tutun sesin nasıl geleceği bile ayarlanabiliyor, sinema salonunda gibi mi lavaboda gibi mi boş bir koridardaki gibi mi gelsin seçebiliyorsunuz fakat bütcenizi öğrenebilirsem daha iyi yardımcı olurum.

Beyefendi ben aldım bu kulaklığı ve açıkça söylüyorum ben beğendim. Yalnız titreşim konusu test etmeye vaktim olmadı maalesef PS4 uyumlu bir kulaklık olmadığı için 1 günde iade ettim ama ses kalitesini dinlemeye vaktim oldu, süperdi bence, yazılımda hangi sesin hangi taraftan geleceğinden tutun sesin nasıl geleceği bile ayarlanabiliyor, sinema salonunda gibi mi lavaboda gibi mi boş bir koridardaki gibi mi gelsin seçebiliyorsunuz fakat bütcenizi öğrenebilirsem daha iyi yardımcı olurum.
Bütce 210 Tl civarı. Profilimden yeni açtığım konuya gidip bakabilirsiniz orada anlattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı