Gamepower Ursa nasıldır?

Hocam adamlar ürününü satmak için böyle demiş. Bütçenizle alabileceğiniz en kötü farelerden birini almışsınız. Henüz yeniyse sevmedim deyip iade etmeyi deneyin. O paraya çok daha iyi ürünler alabilirsiniz.
Ben biraz hastayım yani bildiğiniz gibi hastalık değil neyse rahat kullanabiliyorum ama denilenlerde çok ürpetti açıkçası annem de mağazadayken çok sordu başka alırsan alırım diye bende elime oturunca en sonunda kabul ettim bu mouse'u almayı rahatlık ve görünüş olarak açıkçası beğendim bana ne gibi sıkıntılar çıkarır ki bu mouse.

Ben biraz hastayım yani bildiğiniz gibi hastalık değil neyse rahat kullanabiliyorum ama denilenlerde çok ürpetti açıkçası annem de mağazadayken çok sordu başka alırsan alırım diye bende elime oturunca en sonunda kabul ettim bu mouse'u almayı rahatlık ve görünüş olarak açıkçası beğendim bana ne gibi sıkıntılar çıkarır ki bu mouse.
Sensörü ve switchleri kötü. Bir kaç ay sonra tıklama sorunları veya sensörden kaynaklı dönmeme gibi sorunlar yaşamanız çok muhtemel. Ayrıca soyulma problemleride oldukça yaygın.

Sensör kısımı neresi oluyor acaba.

Farenin altında bir delik vardır oranın içinde sensör. Ve Ursa'nın sensörü 3325 ve pek de iyi değil, IPS ve G'si düşük. Düşük olunca ne olur peki? Sizin aniden ve hızlıca yaptığınız hareketleri mouse anlayamaz. 800 DPI da 0,2 hassasiyetle Valorant'ta fareyi hızlıca çevirin bakalım okuyabilecek mi? Takılma olacak mı siz görün.

Mouseun altında bir delik vardır oranın içinde sensör. Ve ursanın sensörü 3325 ve pekte iyi değil, ips ve g'si düşük. Düşük olunca ne olur peki? Sizin aniden ve hızlıca yaptığınız hareketleri mouse anlayamaz.
Aynısı benim Logitech G300s mousem'dada olmuştu ve o yüzden bu mouse aldım yani yine mi aynısı olacak kaç yıl dayanır bu sensör.

Sensör dayanırda ürün 100 ips sadece. Siz deneyin bakalım takılma olacak mı?
Valorant'ta hassasiyetim 1 0,1 değil yani sade 1 dpi kaç olduğunu bilmiyorum ama en yavaşa almaya çalıştım yani mousetaki en yavaş hızı kullanıyorum galiba tam da emin değilim yani ya en yavaşı ya da bir fazlası olması lazım ve böyle rahatım bana göre takılma yapar mı?

Valorant'ta hassasiyetim 1 0,1 değil yani sade 1 dpi kaç olduğunu bilmiyorum ama en yavaşa almaya çalıştım yani mousetaki en yavaş hızı kullanıyorum galiba tam da emin değilim yani ya en yavaşı ya da bir fazlası olması lazım ve böyle rahatım bana göre takılma yapar mı?
Örneğin hassasiyetini Valorant'ta 0,2 yap. Dpi ise 800 olsun. Mouse'u hızlıca çevir, bakalım takılacak mı?

Geri
Yukarı