Gamepower Ursa nasıldır?

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Yeni aldım hayırlı olsun alırım. Kaç yıl dayanır arkadaşlar? G300s 1.5 yılda bozuldu bu da bozulur diye korkmuyor değilim ortalama tahminen kaç yıl dayanır?

Gamepower ürünlerine bulaşmasaydınız keşke berbat ötesi hepsi. Bende Gamepower Bane vardı. Berbat ötesiydi takılıyordu. Geçmiş olsun.

Arkadaşlar neyini gördünüz tabi kide yeni aldığım mouse'u savunmuyorum Game Power çok duyduğum bir marka mağazacı sürekli bu kaliteli diyip durdu en sonunda bende bunu aldım nasıl soyuluyor veya da nasıl takılıyor anlamadım hem de elime tam oturduğu içinde aldım.

Arkadaşlar neyini gördünüz tabii ki de yeni aldığım fareyi savunmuyorum Game Power çok duyduğum bir marka mağazacı sürekli bu kaliteli deyip durdu en sonunda bende bunu aldım nasıl soyuluyor veya da nasıl takılıyor anlamadım hem de elime tam oturduğu içinde aldım.

Hocam adamlar ürününü satmak için böyle demiş. Bütçenizle alabileceğiniz en kötü farelerden birini almışsınız. Henüz yeniyse sevmedim deyip iade etmeyi deneyin. O paraya çok daha iyi ürünler alabilirsiniz.

Arkadaşlar neyini gördünüz tabi kide yeni aldığım mouse'u savunmuyorum Game Power çok duyduğum bir marka mağazacı sürekli bu kaliteli diyip durdu en sonunda bende bunu aldım nasıl soyuluyor veya da nasıl takılıyor anlamadım hem de elime tam oturduğu içinde aldım.
Daha pahalı Asus, Steelseries mouselar bile soyuluyor. Bu mouseun kalitesini bilmiyorum ama kullanmayanların yorumlarını ciddiye almayın.

Geri
Yukarı