Gamepower Voldon 7.1 nasıldır?

finduk52

Femtopat
Daha fazla  
Kulaklık kargoda incelemeleri izledim yorumlarına baktım biraz araştırdım önerenler memnun F/P ürün diyorlar ona dayanarak aldım.
Kullanan arkadaşlar varsa kulaklık hakkında yorum yapabilir misiniz?
Bir de JBL Quantum daha mı iyi?

Kanka sende bir, sıkıntı var öneri istemedim nasıl diye sordum.

Bugün elime geçti. Kendi uygulaması var fakat ekolayzırı bende çalışmıyor nedense. Ses dışarıya çok gidiyor ama sesi fazla çıkıyor belki bu yüzdendir. Bas konusunda bir sıkıntı görmedim gayet normal bir sesi var. Kurulum aşaması biraz sancılı oldu fakat şu anlık tek sorunum ekolayzır olayı. Tasarımı gayet hoş kafa ağrıtmıyor. Biraz küçük ama bana tam uydu.

Bugün elime geçti. Kendi uygulaması var fakat ekolayzırı bende çalışmıyor nedense. Ses dışarıya çok gidiyor ama sesi fazla çıkıyor belki bu yüzdendir. Bas konusunda bir sıkıntı görmedim gayet normal bir sesi var. Kurulum aşaması biraz sancılı oldu fakat şu anlık tek sorunum ekolayzır olayı. Tasarımı gayet hoş kafa ağrıtmıyor. Biraz küçük ama bana tam uydu.

Kanka bende aldım yılbaşından önce güzel fena değil şu an.

Bir de kurulum derken ben direk taktım kullandım başka bir şey mi var yapmam gereken?

Yeni konular

Geri
Yukarı