Gamepower Voldon alınır mı?

Bütçe
1000TL

rohan_c62

Centipat
Daha fazla  
Kulaklık bu arkadaşlar. Normalde kyruse alacaktım fakat alacağım sistem biraz fiyat konusunda pahalı olduğundan ekipmanlar konusunda biraz ekonomik takılmak istiyorum. Bu kulaklık 809TL ve 1000TL üstüne çıkmak istemiyorum. Bu fiyat aralığında alabileceğim daha iyi bir kulaklık var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık bu arkadaşlar. Normalde kyruse alacaktım fakat alacağım sistem biraz fiyat konusunda pahalı olduğundan ekipmanlar konusunda biraz ekonomik takılmak istiyorum. Bu kulaklık 809TL ve 1000TL üstüne çıkmak istemiyorum. Bu fiyat aralığında alabileceğim daha iyi bir kulaklık var mıdır?
Gamepower markasından hiçbirşey alınmaz.

Neden peki öğrenebilir miyim? Arkadaşım kulaklıklarını kullanıyor sesi de gayet güzel. Güç kaynağı alıyor değilim yani.

Ya millet bir marka bağımlısı olmuş her şeye laf atıyor. Her markanın iyi modeli vardır. Her iyi markanın kötü modelide vardır.

Tamam marka woow bir marka değil ama her ürettiği şeyede laf etmeye gerek yok. Binlerce lira verdiğimiz marka olsun kaliteli olsun dediğimiz şeylerinde çöp çıktığını az görmedik.

Gamepower ürünleri biraz şans işi. Voldon'u ilk çıktığında denemek amacıyla almıştım. Kablo düğümlenmesi ve dip ses gibi problemler yaşadığım için iade ettim. Mikrofonu ise ortalama denilebilir.

Neden peki öğrenebilir miyim? Arkadaşım kulaklıklarını kullanıyor sesi de gayet güzel. Güç kaynağı alıyor değilim yani.

Çin'den alıp üstüne logo basıyolarda ondan. 1-2 tane istisna olabilir bu tarz markalardan ürün alınmaz. Marka bağımlısı olduğum falan da yok sana demiyorum ama.

Geri
Yukarı