Gamepower Warcry kasaya sıvı soğutma önerisi

xLykia

Kilopat
Daha fazla  
Gamepower Warcry kasama sıvı soğutma almak istiyorum, malum kule tipi soğutma sığmamakta.
Sıvı soğutmalar hakkında bir fikrim yok öneride bulunabilir misiniz?
Meblağ çok uçmadığı sürece karşılayabilirim sorun değil.
ASUS PRIME B560M-K Anakartım
İşlemcim i5 11400F.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size söylüyorum, o bütçeye sıvı soğutma almayın pişman olucaksınız. 11400f için sıvı soğutma çok gerekli değil zaten. Bana güvenin, 224 XT alın, pişman olmazsınız.
Sığmadıgını söylemişsiniz pardon, kasayı değiştirin.

Son düzenleme:
Sıvı sogutma yerine kasayi değiştirin. O kasa fırın gibi ısınıyor. Düzgün bir kasa alırsanız ısıda gözle görülür düşüş olur.

Son düzenleme:
Emin misiniz? Kasam çok küçük bundan alacağım kısa zaman da pek de ısınacak bir kasa gibi durmuyor.

Eminim. O kasa düzgün hava akışı sağlamadığı için içi ısınıyor. Sıvı soğutma çözüm değil. Sıvı soğutucu aldıktan sonra ekran kartı çok ısınıyor diye konu açma ihtimaliniz çok yüksek şimdiden uyarayım.

Hocam size söylüyorum, o bütçeye sıvı soğutma almayın pişman olucaksınız. 11400f için sıvı soğutma çok gerekli değil zaten. Bana güvenin, 224 XT alın, pişman olmazsınız.
Sığmadıgını söylemişsiniz pardon, kasayı değiştirin.
Hocam kasam 140 mm destekliyormuş attığınız 224 XT uyuyor mu?

Hocam kasam 140 mm destekliyormuş attığınız 224 XT uyuyor mu?
120×73×154mm Boyutlar bu şekilde, büyük ihtimal ile sığmaz hocam. Size önerim kasanızı değiştirmeniz.
Diğer konudaki mesajınızı okudum, 2000'e kadar bir sıvı soğutma bulursam atacağım. Ama yine de kasanız kötü, sırf görünüş için tutmanızı önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı