Çözüldü Gamepower Warlock Compact kola döküldükten sonra rastgele tuşlara basıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ztwopacc

Decapat
Daha fazla  
Mekanik klavyem var. Üstüne kola döküldü 1-2 aydır boşta bekletiyorum belki düzelir diye. Merak edenler için marka Gamepower Warlock Compact. Olay şu: Klavyeyi kasaya taktığımda ilk 3-5 saniye normal çalışıyor sonra a tuşuna basınca çalıştır menüsü geliyor W ye basınca ayarlar açılıyor F1'e basınca Chrome açılıyor falan gibi rastgele şeyler yapıyor. Bu klavyeyi takıp farklı bir klavye daha takıp diğer klavyeyi kullandığımda aynı şeyler normal klavyede de oluyor çözümü nedir?

Çözüm
Mekanik klavyem var. Üstüne kola döküldü 1-2 aydır boşta bekletiyorum belki düzelir diye. Merak edenler için marka Gamepower Warlock compact. Olay şu: Klavyeyi kasaya taktığımda ilk 3-5 saniye normal çalışıyor sonra a tuşuna basınca çalıştır menüsü geliyor W ye basınca ayarlar açılıyor F1'e basınca Chrome açılıyor falan gibi rastgele şeyler yapıyor. Bu klavyeyi takıp farklı bir klavye daha takıp diğer klavyeyi kullandığımda aynı şeyler normal klavyede de oluyor çözümü nedir?

Bende Windows tuşu basılı kalmış ondan dolayı böyle oluyormuş. Çözümü şu: Takılı kalan tuşu iptal etmek.
Hayır farklı klavyede bozuk klavyeyi takmadan önce hiçbir sorun olmuyor fakat bozuğu taktığımda çıkarana kadar diğeride bozuluyor

İlginç bir sorun bozuk olan klavyeyi başka bir bilgisayarda deneme şansınız varsa bir deneyin. Ve bozuk olan klavyeyi güzelce temizleyin belki faydası olur.

Mekanik klavyem var. Üstüne kola döküldü 1-2 aydır boşta bekletiyorum belki düzelir diye. Merak edenler için marka Gamepower Warlock compact. Olay şu: Klavyeyi kasaya taktığımda ilk 3-5 saniye normal çalışıyor sonra a tuşuna basınca çalıştır menüsü geliyor W ye basınca ayarlar açılıyor F1'e basınca Chrome açılıyor falan gibi rastgele şeyler yapıyor. Bu klavyeyi takıp farklı bir klavye daha takıp diğer klavyeyi kullandığımda aynı şeyler normal klavyede de oluyor çözümü nedir?

Bende Windows tuşu basılı kalmış ondan dolayı böyle oluyormuş. Çözümü şu: Takılı kalan tuşu iptal etmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı