Gamepower Warlock "e" tuşu basmıyor

Selares

Hectopat
Yer
İstanbul, Cekmeköy
Daha fazla  
Meslek
Editör
Herkese selamlar yaklaşık 1 ay önce aldığım klavyenin e tuşu basmamaya başladı e tuşunu çıkartıp arkadan vurdum klavyenin bazı fonksiyon LED'leri gitti. E tuşuna üfleyince hafiften düzelme oluyor fakat geri gidiyor sizde süpürge makinesı ile havayı çeksem veya kurutma makinesı ile e tuşuna hava versem işe yarar mı?

Garantiye yolluyorsun ya hiçbir şey yapmıyorlar ya da kullanıcı hatası diyip para alıyorlar. Ondan forumda rampage gamepower alınmaz deniyor. Elinizden geleni deneyin hiçbir şey yapamazsanız garantiye yollayın.

Üfleyince düzelme durumunu yaşıyordum ve bu rehberle düzelttim. Siz de deneyebilirsiniz. Garantiye vermenizi önermem, 1 harfi düzeltirler diğeri bozulur, ancak bozulan ışık konusunda yapabileceğiniz bir şey aklıma gelmiyor.

Saç kurutma makinesi ile hava vermek vs. geçici çözümler, 10 dakika sonra yine gider. Tek kurtuluş bu rehber gibi duruyor.

Garantiye yolluyorsun ya hiçbir şey yapmıyorlar ya da kullanıcı hatası deyip para alıyorlar. Ondan forumda Rampage Gamepower alınmaz deniyor. Elinizden geleni deneyin hiçbir şey yapamazsanız garantiye yollayın.

Garantiye nasıl vereceğim hiç aldığım ürünü garantiye vermedim bir öneriniz var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı