Gamepower Warlock için n11 vs. Trendyol

Bütçenizi artırma şansınız varsa Redragon K552 kumara bakın.

Artıramazsınız arkadaşın attığını alabilirsiniz.

Maalesef şu durumda arttırabileceğimi zannetmiyorum 1 hafta daha beklersem 1200 TL bütçe yapabilirim fakat klavye ihtiyacım acil.

Klavyeyi şu anda kullanıyor bulunuyorum 2 hafta falan oldu alalı Trendyol'dan almanızı öneririm. Ve klavyeyi öneriyorum fakat red Switch olanını ben Blue Switch kullanıyorum aşırı memnun olduğumu söyleyemem gene de üstüne para ekleyip daha iyi klavyeler alabilirsiniz çünkü 2 hafta geçmiş olmasına rağmen space tarzı büyük tuşlarda hafif yay sesleri var kulaklık taktığımdan hiç umurumda olmuyor ama kulaklık kullanmıyorsanız yay sesi kanser edebilir.

Peki teşekkür ederim sanırım bu klavyeyi alacağım gibi.

Bu bütçede istediğiniz tarzda başka alternatif yok gibi görünüyor. Amazon'da birçok Çin malı compact klavye var fakat çoğu fason veya kalitesiz oluyor.

Gamenote KB857l modelini alıyorum o zaman.

Şunu da eklemek istiyorum uygun fiyatlı mekanik klavyelerin Switch'lerine toz girdiği zaman tetikleme yapabiliyormuş mümkün olduğunda klavyeye toz girdirmemeye çalışın olurda tetiklik yaparsa önce kendiniz temizlemeye çalışın Gamepower harici Markalarda'da görmüştüm bu problemi.

Şunu da eklemek istiyorum uygun fiyatlı mekanik klavyelerin Switch'lerine toz girdiği zaman tetikleme yapabiliyormuş mümkün olduğunda klavyeye toz girdirmemeye çalışın olurda tetiklik yaparsa önce kendiniz temizlemeye çalışın Gamepower harici Markalarda'da görmüştüm bu problemi.

Tedirgin oldum hocam klavyeyi alınır mı sizce? bir de tetiklikten kastınız nedir?

Teşekkürler , peki 1200TL'ye önerebileceğiniz klavyeler nelerdir? Yine compact olursa daha iyi olur ayrıca 500 TL'lik bütçeye uygun 104 tuşlu klavye önerilerinize de açığım.

Sağ olun hocam az önce Warlock compacta baktım ama kronik sorun yaşayan pek göremedim kronik sorun dediğiniz tuş basmaması vs değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı