Gamepower Warlock için n11 vs. Trendyol

Tedirgin oldum hocam klavyeyi alınır mı sizce? Bir de tetiklikten kastınız nedir?

Atıyorum 5 defa W tuşuna bastınız 1'inde algılamadı gibi bir şey Çok tedirgin olmanıza gerek yok Gamepower Warlock compact 2021 sürümünde (son sürüm) bu sorunlar azalmış ama ne olursa olsun dikkat edin ayrıca bazı klavyeler de tuşlar gömülü yani kenarları kapalı tuşun içine toz girerse çıkartmak çok zor olur fakat Warlock'ta klavyenin kenarları açık olduğundan tozları çıkarmak rahat olur. Gene de olur demiyorum sadece kafanızın bir kenarına yazın.

Atıyorum 5 defa W tuşuna bastınız 1'inde algılamadı gibi bir şey çok tedirgin olmanıza gerek yok Gamepower Warlock compact 2021 sürümünde (son sürüm) bu sorunlar azalmış ama ne olursa olsun dikkat edin ayrıca bazı klavyeler de tuşlar gömülü yani kenarları kapalı tuşun içine toz girerse çıkartmak çok zor olur fakat Warlock'ta klavyenin kenarları açık olduğundan tozları çıkarmak rahat olur. Gene de olur demiyorum sadece kafanızın bir kenarına yazın.

Sizce Warlock mu alınmalı yoksa Gamenote mu? Sizinki warlocktu sanırım.

Sağ olun hocam az önce Warlock compacta baktım ama kronik sorun yaşayan pek göremedim kronik sorun dediğiniz tuş basmaması vs değil mi?
Warlock Compact'ı bizzat kullandım. 4 ay kullandıktan sonra tuş basmama sorunuyla karşılaştım. Bu tarz fason üretim klavyeleri almayın hocam, paranıza yazık.

Warlock Compact'ı bizzat kullandım. 4 ay kullandıktan sonra tuş basmama sorunuyla karşılaştım. Bu tarz fason üretim klavyeleri almayın hocam, paranıza yazık.

Anladım hocam Gamenote'u alıp elime ulaşırız ulaşmaz sizlere bilgi vermeye çalışacağım umarım parama değer bir klavye olur.

Sizce Warlock mu alınmalı yoksa Gamenote mu? Sizinki warlocktu sanırım.

Ben Warlock kullanıyorum şu anlık bir problemim yok. Ama olmaz da demiyorum Gamenote vs. gibi markalarda da aynı problemler olabilir bundan emin olamayız sorunsuz olduğundan emin olmak için bence 1500TL gibi ücretleri gözden çıkarmak lazım.

Anladım hocam Gamenote'u alıp elime ulaşırız ulaşmaz sizlere bilgi vermeye çalışacağım umarım parama değer bir klavye olur.

O zaman hayırlı olsun hocam aldıktan sonra konuya mesaj atabilirsiniz ya da inceleme konusu açarsanız başkaları da faydalanmış olur tekrar hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Ben Warlock kullanıyorum şu anlık bir problemim yok. Ama olmaz da demiyorum Gamenote vs. gibi markalarda da aynı problemler olabilir bundan emin olamayız sorunsuz olduğundan emin olmak için bence 1500TL gibi ücretleri gözden çıkarmak lazım.

O zaman hayırlı olsun hocam aldıktan sonra konuya mesaj atabilirsiniz ya da inceleme konusu açarsanız başkaları da faydalanmış olur tekrar hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

Haklısınız ama arkadaşımın dediğine göre kronik sorunu çokmuş şu an gönlüm Gamenote'dan yana salı veya perşembe günü sizleri bilgilendireceğim teşekkür ederim.

Dostlar madem klavyeyi aldım mouse ve kulaklığı da havitden alayım dedim ve şu modelleri almaya karar verdim Gamenote MS1026 mouse, Gamenote H2016D kulaklık, ve Gamenote KB857L klavye, yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Haklısınız ama arkadaşımın dediğine göre kronik sorunu çokmuş şu an gönlüm Gamenote'dan yana salı veya perşembe günü sizleri bilgilendireceğim teşekkür ederim.

Dostlar madem klavyeyi aldım mouse ve kulaklığı da havitden alayım dedim ve şu modelleri almaya karar verdim Gamenote MS1026 mouse, Gamenote H2016D kulaklık, ve Gamenote KB857L klavye, yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim.
Kulaklık alınabilir, mouse için daha iyisi bulunabilir bence. Mouse için bütçeniz nedir?

Geri
Yukarı