Gamepower Warlock Nasıl?

garaoğlan0638

Centipat
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim üzere bu klavyeyi almayı kararlaştırdım. Bana Gamepower markasını kötülemeyin. Baştan söyleyeyim. Red switch ve mouse pad hediyeli alacağım. (Kullananlar mesaj atsın )

GP Markasını kötülemeyin kelimesini anlamadım. Markanın hangi kalitede ürünler sunduğu ortada, gösteriş üzerine satış yapan bir firma.
Kullananlar var. Ve gamepower oyuncu kulaklığını da kötülüyorlardı. 2 senedir kullanıyorum. Hiç sorunu yok.
Blue switch ve ışık olmaması sıkıntı değilse Gigabyte Force K83 almak en iyisi olur.

Gamepower Warlock yerine biraz bütçeyi artırıp Trust Gxt 890 almak daha mantıklı.

Trust'ı Gamepower, Rampage gibi markalardan daha iyi buluyorum ve pahalı ürünlerinde (klavye) sıkıntı yaşayan görmedim.
Teşekkür ederim kardeşim.
Blue switch ve ışık olmaması sıkıntı değilse Gigabyte Force K83 almak en iyisi olur.

Gamepower Warlock yerine biraz bütçeyi artırıp Trust Gxt 890 almak daha mantıklı.

Trust'ı Gamepower, Rampage gibi markalardan daha iyi buluyorum ve pahalı ürünlerinde (klavye) sıkıntı yaşayan görmedim.
Işıklı istiyorum :)

Ve bilek desteği önemli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı