Gamepower Warlock neden alınmaz?

"Moruq markaya destek vermeliyiz. Sonuçta piyasada yeni moruq, kaliteli moruq. Destek ver moruq."
Sen destek ver. Marka da sana ustasından çam ağacından yapılmış sağlam bir kazık verir.
Ahaha sesli güldüm valla okurken, ağzına sağlık duygularıma tercüman olmuşsun.

Bu 2. Gamepower Warlock klavyem. 1. klavyeyi kendim aldım. Su an kullandigimi arkadasim hediye etti. Gel gelelim neden alinmaz konusuna. Soyle anlatayım. İlk klavye durduk yere bozuldu. Servise gitti ''kullanici hatasi'' denildi geri geldi. Telefon acip sordum ''azarladilar''. Su an bu yaziyi da Gamepower Warlock ile yazıyorum. Bu klavyenin de 2. haftasında ''yıldız'' tusu kokunden koptu. Almak isteyenler 2 defa dusunsun.

Eki Görüntüle 346667Eki Görüntüle 346668Eki Görüntüle 346670
Büyük ihtimal kargoda zarar görmüş "kırılmış" ve zamanla yerinden çıkmış olma ihtimali yüksek. Genelde öyle oluyor çünki hemen markayı suçlamamak lazım :)

Büyük ihtimal kargoda zarar görmüş "kırılmış" ve zamanla yerinden çıkmış olma ihtimali yüksek. Genelde öyle oluyor çünki hemen markayı suçlamamak lazım :)
Alakası yok, özel teslimat ile aldım. Hepsiexpress ile. Hepten gitti zaten. A4Tech 9 yıllık klavye kullanıyorum. Yemin ederim daha mutluyum.

Ama ben ne kadar hor kullansamda 1.5 yıldır bir sorunla karşılaşmadım sorunsuz çalışıyor :) acaba neden? Gamepower en iyi marka demiyorum sadece sizin başkalarından duyduğunuz şekilde değil diyorum buradakilerin çoğu kullanmamıştır eminim.

Bu 2. Gamepower Warlock klavyem. 1. klavyeyi kendim aldım. Su an kullandigimi arkadasim hediye etti. Gel gelelim neden alinmaz konusuna. Soyle anlatayım. İlk klavye durduk yere bozuldu. Servise gitti ''kullanici hatasi'' denildi geri geldi. Telefon acip sordum ''azarladilar''. Su an bu yaziyi da Gamepower Warlock ile yazıyorum. Bu klavyenin de 2. haftasında ''yıldız'' tusu kokunden koptu. Almak isteyenler 2 defa dusunsun.

Eki Görüntüle 346667Eki Görüntüle 346668Eki Görüntüle 346670
logitech g213 klavyeden warlock a geçtim 1 yıl önce şuan 6 tane ledi söndü ara sıra kendi kendine tıklıyor space tuşu ve ayakları kırıldı şimdi geri g213 e geçtim onun da ayakları kırık sol üstteki logitech yazısı içine göçtü shift tuşu sıkıntılı enter tuşu sert basmadan tıklamıyor vb ama 3 4 sene kullandım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı