Çözüm Gamepower Warlock otomatik tuş basma sorunu ve takılma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shocke

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. 1 senedir Gamepower Warlock kullanıcısıyım ve kronik bir sorun varmış. Tuşlara kendiliğinden basıyor ve arada sırada takılı kalıyor tuşlar. Bütün yabancı forumlara vs. her yere baktım hiçbir kaynakta çözümünü bulamadım. Kendi yöntemimle bu sorunu çözdüm. Bu konuyu açma sebebim sadece yardımcı olabilmek. Aşağıya link bırakıyorum. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
İlgili video için tıklayın

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. 1 senedir Gamepower Warlock kullanıcısıyım ve kronik bir sorun varmış. Tuşlara kendiliğinden basıyor ve arada sırada takılı kalıyor tuşlar. Bütün yabancı forumlara vs. her yere baktım hiçbir kaynakta çözümünü bulamadım. Kendi yöntemimle bu sorunu çözdüm. Bu konuyu açma sebebim sadece yardımcı olabilmek. Aşağıya link bırakıyorum. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
Tekrar paylaşır mısın?

Tekrar atar mısın gizli video diyor

1 yıldır bu sorunu yaşıyorum. Lütfen tekrar paylaşır mısınız? Ses açma tuşu basılı kalıyor çoğu zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı