Gamepower Warlock Tuş Arızası

Hocam biraz geç oldu ama sorunu çzdüm. Klavyeye temiz bakmak gerekiyor evde iki tane var. Ben asla başında yemek yemem ve temiz bakarım abim ise yemek yedi çekirdek çıtladı herşeyi yaptı en sonunda rastgele tuşlara basmaya başladı. Ben tozdan olduğunu düşündüm ve tüm tuşları kutudan çıkan aparat ile söktüm. Klavyenin anakartı rahat olarak gözüküyordu bende içeri toz kaçmıştır diye kurutma makinesi ile temizledim tüm tuşlara hava üfledim. Düzeldi bence bi garantiye göndermeden önce düşünün ve hemen kötülemeyin klavyeyi ve klavyenize temiz bakın, saygılarımla.

Benimde klavyeyi alalı 1 hafta olmadı, ama sorun yok gözüküyor, ayrıca tuş çıkarma aparatı verdiler.
Büyük konuşmak gibi olmasın ama şu anlık oldukça memnum kaldım. Bir tek Backspace tuşu biraz sorunluydu, Switch'in artı şekli biraz yamuk duruyordu düzelttim o da çözüldü.
IMG_20200118_233656-min.jpg

IMG_20200118_233736_1-min.jpg

IMG_20200118_233748-min.jpg

Benimde klavyeyi alalı 1 hafta olmadı, ama sorun yok gözüküyor, ayrıca tuş çıkarma aparatı verdiler.
Büyük konuşmak gibi olmasın ama şu anlık oldukça memnum kaldım. Bir tek Backspace tuşu biraz sorunluydu, Switch'in artı şekli biraz yamuk duruyordu düzelttim o da çözüldü.
Eki Görüntüle 488506
Eki Görüntüle 488508
Eki Görüntüle 488505
Dostum klavye fiyatına göre güzel dediğim gibi anakartına çok rahat toz girebiliyor. Tek yapılması gereken bu sorun ile karşılaşıldığında iyice içini temizlemek.

Dostum klavye fiyatına göre güzel dediğim gibi anakartına çok rahat toz girebiliyor. Tek yapılması gereken bu sorun ile karşılaşıldığında iyice içini temizlemek.
Hocam burada pek toz girme şansı zaten yok oda kapalı resmen. 2 tane pencere var oda ancak sabah açık oluyor. Orayıda kasa engelliyor zaten.

Hocam burada pek toz girme şansı zaten yok oda kapalı resmen. 2 tane pencere var oda ancak sabah açık oluyor. Orayıda kasa engelliyor zaten.
Toz derken yemek kırıntısı dahil herşey olur. Sorun bende oldu ve dediğim gibi çözüldü. İhtimal ile olacak iş değil bu. Eğer zamanınız varsa tüm tuşları söküp kurutma makinesi ile hava üfleyin tuşlara space tuşuna. Sorun çözülmez ise garantiye gönderirsiniz.
Pardon ben sizin klavyeyi sorunlu sandım. Dediğim gibi klavyeye temiz bakın sorun yaşatmaz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı