Gamepower Warlock vs Gamepower Katana

Işıklı_Pc

Decapat
Ben Gamepower bir klavye alacağım fakat iki seçenek arasında kaldım. Şahsen ben CS:GO gibi oyunlar oynadığım için red Switch bir şey bakıyorum ve gözüme iki klavye takıldı. Birisi Gamepower Warlock diğeri ise Gamepower Katana adlı klavyeler kullanan biri varsa yazabilir mi veya bu bütçeye uygun bir klavye önerebilir misiniz? Mümkünse mekanik ve RGB olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe yetiyorsa RGB aydınlatmadan vazgeçip Corsair K68 RED almak çok daha iyi olur.

Bütçe yetmiyorsa Trust Gxt 890 ve Sharkoon Purewriter RGB bakabilirsiniz.

arkadaşım gamepower dan uzak dur 6 aydır kulanıyorum pişmanım.oyun oynarken kendi kendine rasgele tuşlara basıyor.örnek vermek gerekirse mesela cs go oynuyorsun elinde silah var birden bomba alıyor veya chat ekranını açıyor hatta esc basıp oyundan atıyor.ben pişmanım al logitec keyfine bak

arkadaşım gamepower dan uzak dur 6 aydır kulanıyorum pişmanım.oyun oynarken kendi kendine rasgele tuşlara basıyor.örnek vermek gerekirse mesela cs go oynuyorsun elinde silah var birden bomba alıyor veya chat ekranını açıyor hatta esc basıp oyundan atıyor.ben pişmanım al logitec keyfine bak

Garantiye gönderin. Ne bekliyorsunuz?

Ben 1 yılı aşkın süredir sorun yaşamadan kullanıyorum. Belli o cihaz apaçık bozuk yani. Verin servise gitsin.

Hiçbir markanın bana bir katkısı veya getirisi yok onun için marka savunmuyorum. Fakat 1.5 senedir. Gamepower warlock ve night stalker mouse kullanıyorum. Fiyatına ve performansına göre gayet iyi ürünler ve gayet memnunum. Arkadaş Corsair K68 RED al demiş. Herhalde fiyatından haberi yok 😀. Bütçen kısıtlıysa alabileceğin iyi ürünlerden diyebilirim.

o warlock klavyenin kronik sorunu yeni klavyelerinde öyle bir sorun yok

ben de gameper warlock red sitch mekanik klavyesi var aldığım güne lanet olsun diyorum alalı daha 2 ay oldu w tuşu tutukluk yapmaya başladı sonra kendi kendine düzeldi aradan bir süre geçti bu sefer tamamen bozuldu şimdi yine tutukluk yapıyor aldığım mağazayı aradım mail atmamı söylediler aradan 20 gün geçti hala bana dönmediler ben de şunu öğrendim 200 tl ye kanıp mekanik klavye almamak lazım gerekirse mekanik hisli veya membran olsun bilindik markaları almak da yarar var derim ben şahsen :)

Geri
Yukarı