Gamepower Warlock'u PC algılamıyor

filiphasan

Hectopat
Arkadaşlar klavyemi çoğu zaman bilgisayara taktığımda algılamıyor. Başka bilgisayarda denedim. Orada da aynı oluyor. Gamepower garantisi ile işi olanlar işlerini görebildi mi? Bu sorunun nedeni ne olabilir?

İşte Gamepower’ı önermeyince de fanboy oluyoruz. Dostum umarım şanslısındır ve fazla uğraşmadan işin hâllolur.

Arkadaşlar klavyemi çoğu zaman bilgisayara taktığımda algılamıyor. Başka bilgisayarda denedim. Orada da aynı oluyor. Gamepower garantisi ile işi olanlar işlerini görebildi mi? Bu sorunun nedeni ne olabilir?

İlk önce art arda ledler ölmeye başladı. En sonunda klavyeyi hiçbir cihaz göremediği için onarım talebi oluşturdum. Esas niyetim iade etmekti ama kabul etmediler.

Kısa devre yapmış. Bir hafta sonra tamir edip adresime yeniden gönderdiler.

Hepsiburada üzerinden satın almıştım. Sürat Kargo aracılığıyla geri gönderdim.

Lütfen Sürat Kargo şubelerine elden teslim edin. İstanbul Üsküdar'daki adresimden gelip almalarını istediğimde 40 gün boyunca günaşırı adrese kurye talebinde bulunmama rağmen gelmediler.

Sırf bu sebepten Hepsiburada 50TL değerinde çek vermişti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı