Gamer Central güvenli mi?

Newkan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Ben de merak ediyorum aslında. Birkaç ürün var aklımda olan, param güvende ile satış yapmıyorlarmış. Aramızda alışveriş yapan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de merak ediyorum güvenilir olup olmadığını. Bir şeyler almayı düşünüyorum. İnternette arattığımızda da hiçbir bilgisi çıkmıyor. Sadece Sahibinden'i çıkıyor, anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir ilana rastladım sıfır ürün yazmışlar bu fiyata sizce gerçeklik payı ne kadar var telefonla görüştüm teyit ettim bu ürünü o fiyata satıyorlarmis.

Oradan bir şey alınmaz sıfır etiketli ürün diye jelatin kaplıyor sticker yapıştırıp satıyorlar eski püskü kartları bile sıfır diye satıyor kim bekletir 6-7 yıllık kartı sıfır olarak.

Oradan bir şey alınmaz sıfır etiketli ürün diye jelatin kaplıyor sticker yapıştırıp satıyorlar eski püskü kartları bile sıfır diye satıyor kim bekletir 6-7 yıllık kartı sıfır olarak.

Bana da öyle geldi 6-7 senelik parçaları bekletip sıfır diye koymuşlar mağazasındaki çoğu ürün sıfır yazıyor.

Ben oradan daha önce alışverişim oldu hiçbir sorun yaşamadım. Adamlar toptancı. Çok fazla adette ürünleri var. Fiyatları çok uygun. Mağazaları var gidip ürünleri görebilirsiniz

Ben de merak ediyorum güvenilir olup olmadığını. Bir şeyler almayı düşünüyorum. İnternette arattığımızda da hiçbir bilgisi çıkmıyor. Sadece Sahibinden'i çıkıyor, anlamadım.

Hocam yalan konusuyorlar, yalnız sıfır diye satıyorlar ama ikinci el ürünleri.

Bana da öyle geldi 6-7 senelik parçaları bekletip sıfır diye koymuşlar mağazasındaki çoğu ürün sıfır yazıyor.

Dolandırıyorlar milleti, fatura falan vermiyorlar.

Asla alışveriş yapmayın istanbuldan letgodan sahibindenden ikinci el ürünleri toplayıp jelatinleyip sıfır diye satıyorlar. Hiçbir ürünü sıfır değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı