Gamers Arena PttAVM rezilliği

Hayır bilgisayardanda gözükmüyor. Ama dikkat edin ekran görüntüsü alanlar olabilir.

Evet 50 TL zaten bir şey değil. Elini cebine attığında 50 TL çıkmayan bir zahmet monitör almasın.
Evet hocam haklısınız. İnşallah ustune zamlar koyulmadan amazondan tekrar monıtoru sıparıs edecegım bırdaha ıse pttavmnın kapısından dahi geçmeyeceğim.

Edit: E-postama Monitörün faturasi bile gönderilmiş ve adamlar faturası cikan ürünü iptal ettiler kafalarına göre.

Son düzenleme:
Pttavm kadar rezil bir yer daha görmedim.
Burası bir ara iyiydi şimdi diye batırmışlar. Canlı destek bile yok, kaldırmışlar.
Parfüm aldım, iki gündür kargo bekliyorum. Satıcıdan cevap yok, Pttavm de çözüm yok. Lanet olsun hepsine, bozulmayan bir yer kalmayacak bu gidişle.

Pttavm kadar rezil bir yer daha görmedim.
Burası bir ara iyiydi şimdi diye batırmışlar. Canlı destek bile yok, kaldırmışlar.
Parfüm aldım, iki gündür kargo bekliyorum. Satıcıdan cevap yok, Pttavm de çözüm yok. Lanet olsun hepsine, bozulmayan bir yer kalmayacak bu gidişle.
Aynen hocam ürün siparis ediyoruz yollamadan önce faturasina kadar cikariyorlar sonra siparişi iptal ettiler ve urunun fiyatina zam yapip benim paramida iadeye dusurduler. Parada hala karta yatacak bende siparis vermekle uğraşacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı