GameSatış RDR2 Hesapları güvenilir midir?

JonTurk06

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
RDR 2'nin atmosfer ve grafiklerini merak ettigim için ve en azından canlı canlı görmek maksadında GameSatış üzerinden içerisinde RDR 2'nin oldugu hesapları satın alsam (ücretleri de gayet uygun) o hesaplar daha sonra benim başıma iş açar mı? Veyahut kendi kullandıgım hesabı riske sokar mı? Daha önce kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Hesaplardan kastınız nedir? Başkasının RDR 2 almış olduğu hesaba giriş yapmak ise hakkınızda dava bile açılabilir. Risk almayın para biriktirip kendi Steam hesabınıza oyunu satın almaya bakın.

Bir hesaba alıyorlar ve aile hesabı görünümlü olduğu için offline' da istediğin kadar oynayabiliyorsun.
Ben aldım, sıkıntı yaşadım ama 1.5 ay 2 ay falan durdu hesap. Hesap bilgisayarımından çıkış yapıyor ve kod istediğimde vermiyorlar. Ama bu senin aldığın yere göre de değişir.
Ortak hesap onlar. Muhtemelen Plati üzerinden aldıkları çalıntı hesaplar. Zaten çoğunun 10 TL olduklarını farketmişsinizdir. Online falan da giremezsiniz.
Çalıntı değil, yanlış bilgi olur. Kendileri zaten isim ve şifredeyi kendileri ayarlıyor. Kendileri aile hesabı açıyorlar ve kâr ederek belli kişiye satıyorlar.

Kazıklanma yada 2 gün sonra hesaba ulaşamamam benim için sorun degil zaten 10TL :) oynamak istesem kendi hesabıma çoktan alırdım ancak dil sorunu oldugu için oynayamayacagımdan dolayı boşuna 250TL vermek istemedim. Vuruş hissini falan merak ediyorum grafiklerle beraber denemek maksadında o yüzden sordum.

Kazıklanma yada 2 gün sonra hesaba ulaşamamam benim için sorun degil zaten 10TL :) oynamak istesem kendi hesabıma çoktan alırdım ancak dil sorunu oldugu için oynayamayacagımdan dolayı boşuna 250TL vermek istemedim. Vuruş hissini falan merak ediyorum grafiklerle beraber denemek maksadında o yüzden sordum.
Çok güzel, deneyimledim.
Ben bir deli olarak kim olduğu farketmeksizin ip ile bağlıyorum ve onu suda boğuyorum veya işkence tarzı farklı farklı şeyler deniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı