Gamesatış sınırsız Xbox Game Pass güvenilir mi?

B4TUR

Decapat
Game satıştan sınırsız Xbox Game Pass almak istiyorum fakat güvenemiyorum sizce bir sorun çıkar mı?
Bu satıcı daha güvenilir geldi

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben birkaç haftadır kullanıyorum sorun yaşamadım Online'de bile. Yakın zamanda forumda satıyorlardı zaten sorun çıksa satamazlardı. Sonra yeni kuralla satış yasaklandı. Bir şey olacağını sanmam.

Bu nasıl oluyor şimdi? Hileyle falan mı süresiz yapmışlar.

Hesabı bir sürü kişiye satıyorlar kendi hesabına entegre edip kullanabiliyorsun satıcılarda bir sürü kişiye sattıklarından kaar ediyorlar.
Ama güvenilir bir satıcı olursa her ay yeniler değilse sıkıntı. Tek sorun kime güvenebilcegini bilmemen.

Bende alacağım hangisini öneriyorsunuz?

Bende öneri almak için açtım konuyu bakalım alıp uzun süredir kullanan birisi varsa oradan alacağım.
Bu satıcı çok fazla satış yapmış ama hesap sınırsızmı anlamadım.

Bende öneri almak için açtım konuyu bakalım alıp uzun süredir kullanan birisi varsa oradan alacağım.
Aynı şekilde bende anlamadım. Bugün almayı düşünüyorum alırsam haber veririm size.

Sınırsız değil 15 ay diye yazmış, ayrıca olumsuz yorum yapan kullanıcılara ters tepkiler vermiş. Boş verin bu satıcıyı. Ben sınırsızını 9 liraya almıştım, mesele 3 5 lira değil de başka satıcılara bakın derim. En önemlisi teknik desteği ve üslubu burda.

Game satıştan sınırsız Xbox Game Pass almak istiyorum fakat güvenemiyorum sizce bir sorun çıkar mı?
Bu satıcı daha güvenilir geldi
Forumda 2-3TL'ye satan arkadaşlar vardı onlara bakın daha uygun.

Forumda 2-3TL'ye satan arkadaşlar vardı onlara bakın daha uygun.

Öyle gördüğüm 2 kişiye yazdım birisi satıyormuş gibi bayağı yazdı sonra uzun zamandır satış yapmadıgım için bitti falan dedi diyeride 20TL dedi. Bende güvenilir dedikleri için gamesatışa a baktım.
Aynı şekilde bende anlamadım. Bugün almayı düşünüyorum alırsam haber veririm size.

Tamamdır aldığınız yeri de atarsanız senvinirim.
Buradan aldım teslim edilmesini bekliyorum sonucu yazacağım.
Hesap elime ulaştı kendi hesabımla eşleştirdim ve şu anda oyunları indiriyorum şimdilik bir sorun yok.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı