Sınırsız Xbox Game Pass güvenilir mi?

lesteven

Hectopat
Arkadaşlar bu linkte Xbox Game Pass sınırsız çok uyguna satılıyor sınırsız olması mümkün mü ve alınır mı?
(Bir arkadaşım attığım linkteki yerden almış sıkıntısız kendi hesabıma bağlayıp kullanıyorum diyor.)

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu linkte Xbox Game Pass sınırsız çok uyguna satılıyor sınırsız olması mümkün mü ve alınır mı?
(Bir arkadaşım attığım linkteki yerden almış sıkıntısız kendi hesabıma bağlayıp kullanıyorum diyor.)

Hesaba giriş yapar, sonrasında oyunu yükleyip oyuna giriş yaparken kendini hesabını seçip girersin sıkıntı olmaz. Ama bu hesaplar en az 20 30 kişiye birden dağıtılıyor yani bir süre sonra şifresi değişirse paran çöpe gider.

Sana şöyle söylüyüm CS 1.6 ve Minecraft dışında eğer bir şey paralıysa ve biri bunu ücretsiz satıyorsa o adama güvenme.

20 TL'ye sınırsız Game Pass olacak olsaydı Game Pass direkt ücretsiz olurdu. Kimse kimseye beleşe günahını bile vermez kanmayın.

Herif ortak hesap diye satıyordur aylık parasını çıkarttığı için sınırsız yazmıştır oraya ama bence güvenilmez her an patlayabilir hesap. Örnek veriyorum 50 kişiye satmıştır arasından 1 i şifreyi değişse patlar diğer 49 kişide. Veya çalıntı kredi kartından geliyordur paranın kaynağı.

Geri
Yukarı