Gamesatış TC kimlik istemeleri

Site sanırım güvenilir bir sorun olacağını zannetmiyorum, ayrıca hiç biri TC numaranı sorgulayamaz merak etme.

18 yaşında olmanızın önemi yok, bu tamamen güvenli alışveriş için. TC numaranızı vermeniz hiçbir anlam ifade etmez, TC böyle olaylar olsa idi ülkede borçsuz insan kalmazdı. O yüzden kafanıza çok takmayın, site güvenilir.
Bildiğim kadarıyla alışverişten sonra sorun yaşarsanız diye alınıyor.

18 yaşında olmanızın önemi yok, bu tamamen güvenli alışveriş için. TC numaranızı vermeniz hiçbir anlam ifade etmez, TC böyle olaylar olsa idi ülkede borçsuz insan kalmazdı. O yüzden kafanıza çok takmayın, site güvenilir.
Bildiğim kadarıyla alışverişten sonra sorun yaşarsanız diye alınıyor.
Ama siteye kayıt olurken başka isim , soyisim ve doğum tarihi salladım TC mi yazdıktan sonra gerçek olmadığı anlaşılır. Bir şey olur mu ?

Hiç sorun yaşamadım bu zamana kadar. Güvenle verebilirsiniz TC kimlik numaranızı.

@Layren2k🌵 Neden sallıyorsunuz ki? Düzgün bir şekilde bilgilerinizi girin, merak etmeyin sorun yaşamazsınız. Yıllardır o siteden alışveriş yapıyorum ve üyeyim, henüz bir olay başıma gelmedi :)

Ama siteye kayıt olurken başka isim , soyisim ve doğum tarihi salladım TC mi yazdıktan sonra gerçek olmadığı anlaşılır. Bir şey olur mu ?
İşte bu sıkıntı olabilir siteden alıntıladığım "TC Kimlik Numarası Neden Gerekli?" sorusunun cevabı:
TC doğrulaması sadece isim ve soyisim doğrulaması için gereklidir. Doğrulama sonrası bilgileriniz kayıt edilmez.

Geri
Yukarı