GameSatış TC Kimlik Sildirme

Canlı desteğe ulaşın. İnatla zorla tutacak halleri yok o bilgiyi. Bu tür siteler saçma sapan şekilde kimliğiniz ile beraber selfie çekinmenizi falan istiyor satış yapabilmeniz için. Abartı tavırları var.

Canlı desteğe ulaşın. İnatla zorla tutacak halleri yok o bilgiyi. Bu tür siteler saçma sapan şekilde kimliğiniz ile beraber selfie çekinmenizi falan istiyor satış yapabilmeniz için. Abartı tavırları var.
Ortalık dolandırıcı kaynıyor çünkü. Ben destekliyorum böyle güvenlik hareketlerini.

Ortalık dolandırıcı kaynıyor çünkü. Ben destekliyorum böyle güvenlik hareketlerini.
Kimlik yeterli olmalı. Zaten bir şey satarken ciddi bir satış sözleşmesi imzalıyorsunuz o sitelerde. Eğer satıcı taraf dolandırırsa illa ellerinde kimlik ile selfie olmasına gerek yok. Bir şikayet etse oturduğu bina numarasına kadar bulunabiliyor bu devirde.

GameSatış'dan LoL hesabı almıştım. Sürekli o siteden satış yapan biriydim ama bir keresinde hesabı aldığım kişi, LoL destekten hesabını geri almıştı ve ben paramı geri alamadım. Sadece adamın hesabını banladılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı