GameSatış üzerinden dava

Aslında olması gerekeni yapmışlar. Biri sizden ürün alıp mağdur oluyor, orada satıcı olarak yer alıyorsunuz. Ben birinden bir şey alsam ve sonradan sorun yaşasam iademi isterim, burada senin zararda olman alıcıyı fazla ilgilendirmez. Yine de geçmiş olsun.
Haklısın. Bu tarz sitelerde aslında asıl sahibi olmadığınız hesapları satmak biraz baş ağrıtabiliyor. Ben de yaşadım zamanında. Bir hesap almıştım oynadım hevesimi aldım satayım dedim. 1 ay kadar sonra alan kişi bana yazdı, hesabı sattığını fakat kendisinden alan kişinin çalındı iddiasıyla yazdığını belirtti. Mecbur iade vermek zorunda kaldım. Hem ben 30-40 lira zarar ettim hem de benden alan kişi yaklaşık 80 lira ( para yatırıp satmış) zarar etti. Olan bize oldu, hesabın asıl sahibinin sonradan bu işi sürekli yaptığını, çalıp çalıp sattığını öğrendik de yapacak bir şey kalmadı. Belirttiğim gibi, kimse kendini riske atmasın. Sahibi siz değilseniz boşa zarar etmenin alemi yok. Tekrardan geçmiş olsun.

Güncel olarak hiçbir şey olmadı sadece boşuna param gitti bir de hesabımı kapattılar mağdur olmama rağmen üzücü biraz.

Merhaba bende o sitedenim ama bu oyunla ne oynuyorum ne bu oyunla ilgili hesap satıyom.
Çünkü bu oyun hileci, hesap çalan kişiler ile dolu bilmiyorsan lütfen böyle durumları CİMER veya tanıdığın bir birilerine sor ben bu durumu net araştıracağım.
Şunu söyleyeyim adam bir şey söylemiyorsa yalancı.
Sana söylediğim gibi lütfen bu oyunu oynama başın yanar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı