GameSatış dava açacağını söylüyor

halilseyhan47

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba ben hesap satışı GameSatış'ta yaptım. Satış bittikten bir gün sonra hesapta Face'in benden çıkış yapılmadıgı için hesabın kilitlendigini söylediler. Sıkıntı çıktıgını, hiçbir şey demeden dava actıgını söylediler. Adamla tekrar görüşüp her şeyi hallettik. Tekrar siteyle görüştüğümde bana 15 gün süre verdiklerini söylediler. Hesabın sağlama geçmesini söylediler. 15 gün sonunda bana tekrar dava açabilme hakkı var mı? Hesap zaten onda bir sıkıntı yok ama aklımda kalan işte tekrar bir şey olur mu? Ve GameSatış destek tavrını gercekten begenmedim. Kotu bir tavrı var.

IMG_6300.png

Gamesatisin tutumunda neden sorun gördünüz ki ? Müşteri dava açacağını iletmiş gamesatista bunu size söylemiş, bu tür siteler eğer satılan üründe bir sorun varsa veya dolandırıcılık gibi durumlar yapılırsa dava açılabilmesi için karşı tarafla kimlik bilgilerinizi paylaşabiliyor bunu zaten üye olurken söylüyorlar size. Eğer sorun çözülmüş ise ve sizin satışını gerçekleştirdiğiniz üründe sorun yoksa zaten size dava açamaz açsa bile ne için açaçacak zaten. Ayrıca gamesatış dava açacağını söylemiş diye konu açmışsınız burda davayı açan veya açmak isteyen gamesatış değil ki sizin ürünü sattığınız kişi.

Merhaba ben hesap satışı GameSatış'ta yaptım. Satış bittikten bir gün sonra hesapta Face'in benden çıkış yapılmadıgı için hesabın kilitlendigini söylediler. Sıkıntı çıktıgını, hiçbir şey demeden dava actıgını söylediler. Adamla tekrar görüşüp her şeyi hallettik. Tekrar siteyle görüştüğümde bana 15 gün süre verdiklerini söylediler. Hesabın sağlama geçmesini söylediler. 15 gün sonunda bana tekrar dava açabilme hakkı var mı? Hesap zaten onda bir sıkıntı yok ama aklımda kalan işte tekrar bir şey olur mu? Ve GameSatış destek tavrını gercekten begenmedim. Kotu bir tavrı var.

Eki Görüntüle 2154276

Hiçbir şey yapamazlar merak etme önceden gamermark geri alınan hesaplar için dava açıyordu vesaire şimdi uğraşmıyor bile gamermark yapmıyorsa GameSatış bir şey yapamaz sadece konuşuyorlar.

Uğraşırlarsa dava edebilirler ama hiçbir türlü dava aleyhinize sonuçlanmaz. Oyun firmaları bile diyor hesap satışı yasak diye. Neyden ceza yiyebilirsin ki?

Çöpe atacak parası yoksa böyle basit şeyler için kimse kimseye dava açmaz. En basit avukat masrafı olmuş. 55 60k Şu sanal ortamlardaki seni dava ediceeeem hihi trollerinden gına geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı